Новини з 1996 року

У Полтаві провели 3 успішні операції на відкритому серці, серед першопрохідців є жителі Кременчука

Людмила Скачко 05 серпня 2021 17:15 229 0

За інформацією пресслужби Полтавської ОДА, на базі обласного клінічного медичного кардіоваскулярного центру із 16 червня вже провели три операції на відкритому серці жителям Полтави й Кременчука, всі вони були успішними.

"Бригада хірургів із Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова АМН України разом із полтавськими спеціалістами провели аортокоронарне шунтування трьом жителям Полтавщини", - йдеться в повідомленні.

Також директор клінічного центру пише, що всі троє пацієнтів почуваються добре й уже виписані з медзакладу:

"У кожного київського спеціаліста – хірурга, анестезіолога, медсестри були полтавські асистенти. Це великий досвід і відповідальність для нас. Адже в майбутньому хочемо самостійно виконувати подібні втручання, надзвичайно складні та високовартісні операції".

Також голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов розповів, що в Полтавському кардіоцентрі є все необхідне для проведення подібних операцій.

Загалом у Полтавському кардіоцентрі в планах робити хоча б по одній такій операції в місяць. А місцеві хірурги вчитимуться на місці і для того, щоб брати участь у повсякденній роботі, їздитимуть до Києва.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 230 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 190 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 403 0