Новини з 1996 року

У Полтаві працівник "Нової Пошти" привласнив собі новенькі iPhone 11 та iPhone XS

Артем Кузьменко 08 квітня 2021 16:45 285 0

31 березня в Полтавському районному суді розглянули кримінальне провадження за обвинуваченням уродженця обласного центру Артема М., якого звинувачують у ч. ч. 1, 3 ст. 191 ККУ (привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні, вчинене повторно).

Під час розгляду справи вказали, що підсудний – безробітний. А під час вчинення злочину він працював кур'єром на ТОВ "Нова пошта", де двічі порушив статтю Кримінального кодексу України.

15 жовтня 2020 року підсудний замовив на сайті OLX мобільні телефони iPhone 11 та iPhone XS, вказавши вигаданого одержувача та вигадану адресу. 17 жовтня, коли ґаджети прибули у відділення, Артем спохватився їх "доставляти" з метою привласнити собі. Таким чином він завдав збитків двом відправникам на 7 000 і 15 000 грн.

Допитаний на судовому засіданні вже колишній кур'єр пошти повідомив, що добровільно відшкодував збитки і що вчинив злочини через дурість та запевнив, що дана подія – це йому урок на все життя і таке більше не повториться.

Суддя врахував, що притягуваний до відповідальності вперше порушив ККУ. Тому Артем отримав мінімальний вирок – три роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з матеріальними цінностями. Але це покарання замінили на рік іспитового терміну.

З протоколом засідання можна ознайомитися за посиланням.

 

Читайте також: У Кременчуці працівник “Нової Пошти” з початку року обкрадав посилки

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 690 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1105 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1554 0