Новини з 1996 року

У Полтаві підбили підсумки боротьби з амброзією, а в Кременчуці – отримали її рекордний урожай

Іона Харченко 16 жовтня 2019 13:50 259 0

У Полтаві відзвітували про завершення сезону боротьби з амброзією.

Тут уперше з бур’яном боролися експериментальним методом – знищували препаратом на основі мінералу бішофіт. Бригада людей із зеленими ранцями за спиною ходила по вулицях міста й обприскувала рослини бішофітом, мінералом, насиченим магнієм, який видобувають під Полтавою.

На великій рівній площі амброзію обробляв трактор із навісним обприскувачем. Основною ударною силою були люди з ранцями. Ранець кращий за трактор, бо менше витрачається препарату й обприскування більш ефективне. На сезонній роботі було задіяно 40 працівників, які стали «бійцями» бригади, що «воювала» з амброзією. Про це повідомляє інтернет-видання «Полтавщина».

Сезон боротьби з амброзією тривав із 19 червня по 30 вересня. За цей час використали 117 тисяч літрів та полили 313 гектарів площі.

Члени бригади боролися з амброзією без респіраторів та іншого захисту. При цьому постраждав тільки навісний оприскувач. Сіль роз’їдала метал, тому після роботи причіп чистили та фарбували.

Обробляти територію потрібно 3-4 роки, щоб побачити ефект. Адже насіння амброзії живуче і має здатність проростати до 40 років.

Ось так цього року боролися з амброзією в Полтаві. Що ж стосується Кременчука, то питанням знищення цього бур’яну в нашому місті останні роки ніхто не займався

Чотири роки тому в Кременчуці амброзію обробляли хімікатами, але ніякої користі це не приносило. Тільки труїлися собаки та люди.

Тож відтоді щороку в нашому місті зарості амброзії заполоняють майже всі вулиці. Найбільше такого небезпечного бур’яну, який викликає алергію, можна побачити в приватному секторі.

І, здавалося б, амброзію повинні хоча б скошувати, але чи відбувається це в нашому місті? Ось у чому питання. Адже результатів цього не видно. Кременчужани постійно скаржаться на амброзію та просять її скосити.

Читайте також: Без мера Кременчука Малецького птахи не літають, тролейбуси не їдуть й амброзія не коситься. Фото

У 2019-му в Кременчуці – амброзійний рекорд. Алергія переслідує жителів. Фото

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1237 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1890 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2388 0