Новини з 1996 року

У Полтаві обирають присяжних для суду над кременчужанами. Справа про вбивство екс-мера Кременчука

Олександр Курилов 20 березня 2017 16:40 592 0

У Полтаві, в Київському районному суді, сьогодні розпочалося обрання нових присяжних для такого ж нового вивчення справи щодо директора телекомпанії «Візит» Олександра Мельника та керівника міської організації з боротьби з корупцією Олександра Крижановського.

Їх обох звинувачують у причетності до вбивства колишнього мера Кременчука Бабаєва й нинішній суд уже другий.

Перший був у Кобеляках, однак закінчився тим, що доказів причетності кременчужан обвинувачення не надало. Вочевидь, не надало, бо й доказів як таких не було.

Натомість адміністрація тамтешнього районного суду  спочатку оприлюднила на своєму сайті інформацію, в якій обвинувачених назвали вбивцями через замовний мітинг, який організували кременчуцькі чиновники.

Уже за рішенням апеляційного суду, з судового порталу ця кобеляцька інформація була знята й більше нічим тамтешній суд себе не проявив.

Нині – ті ж обвинувачення, той же захист, але сама справа вже розглядається у Полтаві.

Тож сьогодні -  день обрання присяжних. Їх мали обрати 5 чоловік, але поки що обрали лише двох.

Інше – вже тамтешня поліція не дозволяє виконати рішення попереднього засідання, аби кременчужани могли сидіти в залі під час процесу, але не бути за склом, яким нині замінено клітку.

Втім це питання адвокати вирішать. Завтра ж – продовження засідання й знову мова піде про присяжних, які слухатимуть суть справи й за висновками скажуть свою думку щодо процесу.

Іде третій рік судових засідань стосовно розгляду справи вбивства колишнього мера Кременчука. За ці три роки жодних доказів щодо причетності ув’язнених кременчужан до кримінальної справи мешканці міста ще не чули жодного.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2426 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2454 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3691 0