Новини з 1996 року

У Полтаві жінка роками будувала «Вавилонську вежу» зі сміття. До «спецоперації» залучать техніку. ФОТО

Олексій Ващук 26 січня 2021 17:15 253 0

За багато років жителям вулиці Небесної Сотні в Полтаві вже набридло, виходячи щоранку на подвір’я, відчувати неймовірний сморід. Усе через те, що мешканка будинку №55 кілька років підряд збирала пакети зі сміттям на своєму подвір’ї, виганяючи комунальників, які пропонували прибрати його.

Про це повідомляє видання «Полтавщина».

За багато років мешканка приватного будинку назбирала біля свого помешкання таку величезну купу сміття, що частина з нього вже впала на дах будинку. Сморід там стоїть просто нестерпний.

Звичайно ж, сусіди, які були не в захваті від таких «ароматів Франції», викликали на місце спеціальну інспекцію з благоустрою. 

Як пояснив тимчасово виконуючий обов’язки голови інспекції Максим Малько, жінка збирала сміття для того, щоб здавати його на переробку та отримувати за це гроші. І вона думала, що чим більше в неї сміття, тим вона буде заможнішою.

Але коли до неї нещодавно черговий раз прийшли комунальники, вона видерлась на самий вершечок звалища, відмовившись від будь-яких маніпуляцій зі своїм сміттєвим «скарбом».

Але комунальники заявили, що це не завадить навести порядок:

«Це земля комунальна, приватним там є тільки її будинок. Паркан із шиферу установили її сусіди, щоб хоч якось захиститися від сміття. Тому в присутності поліції ми зайдемо туди та вивеземо сміття на міське сміттєзвалище до Макухівки», - розповіли вони.

Для того, щоб нарешті дати місцевим жителям подихати свіжим повітрям, комунальні служби обласного центру вже виділили від 5 до 7 самоскидів, бо вивезти ту купу сміття, висотою з будинок, одним самоскидом – це просто неможливо. Сьогодні ж і має відбутися очищення території, а сусідам більше не доведеться непритомніти від нестерпного запаху.

Хоча хто знає, можливо, вона знову почне будувати щось зі сміття.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1514 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1861 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2224 0