Новини з 1996 року

У Полтаві - судове катування-засідання щодо кременчужан, обвинувачених по справі вбивства екс-мера

Олександр Курилов 30 серпня 2017 09:36 562 0

У Київському районному суді Полтави триває підготовче засідання суду, за яким має розпочатися по новому колу третій розгляд справи кременчужан, яких звинувачують без доказів (такі не надано) в причетності до вбивства колишнього мера Кременчука Бабаєва.

Головна ознака вчорашнього дня третього розгляду –  саме засідання суду, яке триває по 10 годин без перерви для підозрюваних. І все це  завершується викликом у судову залу лікарів швидкої допомоги.

Це вчорашнє засідання суду Київського району, де адвокати затриманих  послідовно зверталися з заявами про відвід колегії суддів, а директор телекомпанії «Візит» Олександр Мельник назвав нинішні методи судового розгляду фашистськими.

Щодо причин відводу, то, за словами адвоката Лазоренка, йдеться як про відсутність представників прокуратури, до яких є запитання й на які нікому відповісти, й те ж саме стосується самих суддів, які знаходяться у відпустці, але в цей же час засідають.

Про що слід додати – рекордна тривалість учорашнього розгляду, під час якого присутніх увесь час тримали в скляній клітці, завершилася саме тим, на що, вочевидь, судді і розраховували.

І мова тут про приїзд швидкої допомоги й оголошену через це перерву до сьогоднішнього дня.

Сьогодні ж, слід так розуміти, буде те ж саме, що і вчора – 10-годинний розгляд  без будь-якої можливості для затриманих випити хоча б води, вже не кажучи про те, що годувати затриманих - ніхто не годує, й новий виклик лікарів до затриманих прямо в залу суду.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись