Новини з 1996 року

У Полтаві - бенефіс антикорупційного протоколу стосовно заступника голови облради Холода. Фото

Олександр Курилов 16 травня 2018 10:22 782 0

Вчора Октябрський районний суд Полтави приступив до розгляду антикорупційного протоколу, який було складено проти представника Полтавської облради й кременчужанина Холода представниками Національного Агентства з питань запобігання корупції.

А протокол цей складено за заявою керівника кременчуцької телекомпанії «Візит» Олександра Мельника.

Мова в офіційному документі про те, що пан Холод, заступник голови Полтавської облради, є ініціатором прийняття сесійного звернення стосовно тиску на суд, який розглядав у Полтаві справу щодо факту вбивства екс-мера Кременчука Бабаєва.

Предмет корупції, тобто конфлікту інтересів в усьому – крім того, що родичі нинішнього заступника голови Полтавської облради Холода позичали в колишнього мера Кременчука Бабаєва 30 мільйонів гривень готівкою, а міського голову було вбито за два тижні до дня повернення цих коштів, є ще одне.

І тут уже йдеться про те, що пан Холод був керівником приватного підприємства «Торгова гільдія», в яку входив Центральний ринок Кременчука й не лише він один.

Однак у цій «Торговій гільдії» більшість акцій належала колишньому меру Кременчука, якого було вбито.

Звідси й протокол про конфлікт  – пан Холод, зважаючи на всі ці історії з грошима, посадами… не мав права втручатися в рішення судів. Однак усе було навпаки.

Звідси й учорашнє засідання Октябрського суду, де заступник  голови Полтавської облради був відповідачем і висловлював у суді свої аргументи.

І те, що справді рішення Полтавської обласної ради є тиском на суд і мова дійсно про конфлікт інтересів у представника обласної ради, – ніхто не спростовував.

Втім це тільки початок, наступне засідання з цього приводу відбудеться вже 12 червня.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись