Новини з 1996 року

У поліції Кременчука – перемога 2017. Потовкли громадського активіста вчора

Олександр Курилов 22 грудня 2017 10:43 579 0

Відділ поліції Кременчука звітує про вчорашню перемогу над злочинністю в місті.

Зміст такої – кременчуцьким поліціянтам вдалося вчора скрутити, повалити й потовкти ребра громадському активісту Леоніду Харченку, який ішов на сесію міськради, аби послухати питання про продаж частини скверу, що на бульварі Пушкіна.

Втім виконати свою мрію активісту не вдалося. Поліцейські стали на його шляху й далі чоловіка трохи повалили на підлогу в мерії та потовкли йому ребра.

Офіційне пояснення правоохоронців – відвідувач не зняв із себе верхній одяг і тому – йому стаття про злісне невиконання.

Аргумент постраждалого – зняти з себе верхній одяг він не міг, бо роздягальня мерії не працювала.

Підсумок же такий. Кременчуцьким поліцейським (начальник Віталій Ботвина) у вигляді активіста Харченка вдалося перемогти всю злочинність нашого міста. Натомість сам активіст сьогодні робить рентген, бо підозрює, що в нього зламані ребра.

«Програма плюс» вітає учасників цієї поліцейсько-громадської бійки й маємо сказати, що у вас усе вийшло. Залишилося тільки виконати ту роботу, за яку поліцейським платять зарплату, – зменшити рівень бандитизму в місті, але не збільшувати його, що відбулося насправді.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись