Новини з 1996 року

У парк "Воїнів-Інтернаціоналістів" запрошують на змагання найвитриваліших кременчужан

Ксенія Омельченко 04 серпня 2017 15:58 773 0

У Кременчуці вже два роки поспіль КЛБ “Кремінь” на чолі з Сергієм Кірчиком організовують “Кремінь. Акватлон”.

Змагання для професіоналів і любителів, де існує зв’язка бігу з плаванням, що робить дистанцію неординарною і спринтовою. 

Цього року “Кремінь. Акватлон” відбудеться вже завтра, 5-го серпня, у парку Воїнів-інтернаціоналістів.

Лідери КЛБ “Кремінь” цього літа вирішили не зупинятися на досягнутому і провести змагання, у яких була б зв’язка бігу з велосипедом. І у них таки вийшло! За підтримки Полтавського обласного відділення НОК України та особисто голови Полтавської обласної федерації з тріатлону Гетьман Інесси.

За словами організаторів, саме таке поєднання циклічних видів спорту дасть легеневе навантаження, від якого учасники  дійсно почнуть дихати на повні груди.

Біжимо мальовничим парком Воїнів-Інтернаціоналістів і пливемо в теплій річковій водичці біля пляжного клубу "Кордон". Дистанція дає можливості для реалізації як молодим, так і досвідченим, особисто і командно. Біжимо 5 км сильно, а пливемо 1 стильно! - додають організатори.

Посилання на реєстрацію у  “Кремінь акватлон" 

 

Нагадаємо, що 23-го липня вперше в Кременчуці відбувся Відкритий чемпіонат з дуатлону “Кремінь. Дуатлон 2017″. 

Маршрут траси пролягав у парку “Студентському”, що біля кортів “Прем’єр”, які гостинно відчинили свої двері для проведення змагань. Організаторами заходу виступили діючі члени Клубу Любителів Бігу “Кремінь” – Сергій Кірчик, Сергій Година, Олександр Кодак та Василь Коломієць. 

Хоча хлопці і не професіонали, проте обожнюють спорт до нестями. Неодноразово представляли рідне місто на Всеукраїнських змаганях з бігу, плавання та тріатлону.

Серед останніх перемог, де хлопці виступили в естафетній команді, – зайняте перше місце у змаганнях з тріатлону на дистанції “напівзалізна людина” – першість на ”Слов’янській хвилі 2017″ у Переяславі-Хмельницькому.

 

 

Теги: Спорт Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1391 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2383 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3007 0