Новини з 1996 року

У п’ятницю в Кременчуці – «холодний» мітинг. Вимоги: проведення сесії на вулиці та зниження тарифів

Артем Кузьменко 13 січня 2021 13:30 225 0

15 січня в Кременчуці відбудеться мирна акція протесту, мета якої - «Мітинг проти геноцидних тарифів». На площі Перемоги перед будівлею міської ради зберуться люди, які висловлять усе, що стосується підвищення цін на комунальні послуги, й озвучать свої вимоги.

Учасників заздалегідь попередили, щоб одягалися тепло, оскільки акція відбудеться за будь-якої погоди. Також варто очікувати, що кременчужани намалюють плакати, в яких висловлять своє обурення з приводу непідйомних тарифів.

Люди зберуться об 11:30 і стоятимуть до тих пір, доки їх не почують. Очевидно, що мешканці міста проситимуть зниження цін на вартість компослуг. Але точно відома ще одна вимога людей, яка не стосується тарифів, – це проведення наступної сесії міської ради на вулиці під наглядом громади.

Технічне забезпечення є – ще в березні під час жорсткого карантину депутати хотіли провести сесію на стадіоні «Нафтохімік», але все ж не зробили цього. Пряму трансляцію мало б забезпечити КП «КТРК» з його надмірним фінансуванням. Але сесію провели в залі за відсутності будь-кого, крім депутатів, працівників виконкому й фотографів КП.

Варто очікувати, що до мітингувальників вийде сам міський голова Віталій Малецький, який, можливо, завуальовано, але все ж укаже на те, що «уряд прислухався» до його звернення з приводу введення мораторію тарифів на газ до кінця карантину. Насправді ж і без підказок чинного мера Кременчука в Міністерстві енергетики переглянуть ціну на газ, щоб зменшити її на 44% - до 5,356 гривень за кубічний метр блакитного палива.

А от чи скаже Віталій Малецький щось із приводу того, що дійсно від нього залежить, тобто розповість про плани зменшити ціни на тепло, гарячу воду... – це кременчужани почують (або не почують) уже в п’ятницю.

 

Читайте також: Нарцис. У Малецького переконують, що в уряді відреагували на його газове звернення. А насправді?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 947 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1949 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2562 0