Новини з 1996 року

У Піщаному відбувся "ленінопад" до річниці дня народження Бандери. Без провокаторів не обійшлось

Андрій Михайленко 01 січня 2016 15:11 2446 1

Участь у знесенні скульптури Леніна, що у Піщаному, сьогодні брала значна кількість проукраїнських активістів. Було помічено кременчуцьких представників Цивільного корпусу "АЗОВ", руху "Правий сектор" та партії "Свобода". 

Скульптура, як виявилось трохи згодом, була укріплена металевою арматурою зсередини. Внаслідок цього скульптура зносилась за допомогою автомобіля за участю активістів. Повалення пам'ятника відбулось із застосуванням сталевого дроту, який було почеплено на шию "вождю пролетаріату".

 

 

 

З моменту початку заходу до місця розташування скульптури швидко під'їхали невідомі, які одразу поводили себе вкрай зухвало, провокували бійки та намагалися чинити опір активістам. Один з таких провокаторів намагався відібрати та пошкодити смартфон, на який фільмувались події присутнім  на місці події, кореспондентом нашого видання. Наміри провокатора було припинено активістами шляхом його блокування.  

На відео, що подано нижче, пропонуємо Вам самим оцінити дії невідомого:

- 0:06 хвилина - штовхає проукраїнського активіста, який поводиться цілком коректно,

- 1:26 хвилина - показує ненормативний жест оператору,

- 1:36 хвилина - невідомий нападає на журналіста, який фільмує на смартфон події.

 

Невідомий, що не любить журналістів.

 

Довідка. Нагадаємо нашим читачам, що в 2015 році  Верховна Рада України прийняла пакет законів по декомунізації. Відповідно до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал - соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки" пропаганда комуністичного режиму заборонена. До символіки комуністичного режиму також відноситься знесена сьогодні скульптура Леніну.

Згідно зі статтею 7 даного Закону, протягом 2015 року (до жовтня) органи місцевого самоврядування мали б здійснити демонтаж пам'ятників, пам'ятних знаків, присвячених особам, причетним зокрема до політичних репресій, та особам, які обіймали керівні посади у комуністичній партії. Дану обставину не врахували адміністратори сайту "Бред Тудей", котрі в анотації статті "Під Кременчуком з бійкою та скандалами звалили Леніна" зазначили, що активісти не слухали ані представників місцевої влади, ані мешканців села, котрі були категорично проти "повалення" скульптури, а люди вимагали цивілізованого демонтажу. З урахуванням положень вказаного вище закону, сама місцева влада виглядає напрочуд незаконослухняною, адже скульптуру Леніна в Піщаному мали демонтувати до жовтня 2015 року.

В якості кореспондента сайту "Бред Тудей" працював депутат Кременчуцької міської ради "ПОРУЧень" Микола Бокован.

 

 

 

 

 

 

 

Теги: ДекомунізаціяЖиття КременчукаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

бмх 02.01.2016 14:16

Так это----КНЫШ,игрок хокейного клуба"Метеор",который играет в чемпионате Кременчуга.Название"Метеор"взято из детского советского мультфильма,потому Кныш такой.

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 113 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 279 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 559 0