Новини з 1996 року

У Новорічну ніч неподалік Кременчука шкуродери жорстоко вбили собак

Валерія Макряшина 02 січня 2019 10:34 2801 0

Кривавий Новий рік.

Після зустрічі Нового року мешканки Власівки (Світловодський район, Кіровоградська область), як завжди, пішли годувати трьох собак, які охороняють артсклади (від котеджів їхати 5 хв.)  на повороті до селища. Але те, що вони побачили, їх просто шокувало — собаки були мертві, всі три.

"Власівка. Кривавий Новий рік", - написала на своїй сторінці мешканка Власівки Наталя Головко.

Жінка була просто обурена даним фактом, вона собі ніколи в житті уявити не могла, як у ніч на 1 січня цей шкуродер, замість того, щоб нормально святкувати Новий рік із сім'єю, поїхав у ліс на своїй машині (бо, судячи з відбитків шин, це був позашляховик) убивати. Та ще й кого - беззахисних, ручних собак, які жили практично в лісі і яких часто годували жалісливі жінки.

"Мені зателефонувала Марія, вона була в розпачі... Я в цей час була на Молодіжному в Кременчуці. Все по телефону... Я не бачила цього кривавого місива, фото будуть завтра... Загалом, вогнестріл, кров усюди, з одного здирали шкіру. Навіщо??? Поруч валялися рукавички..." - написала Наталя. 

На місце пригоди викликали правоохоронців. Волонтери Маша та Іван чекали поліцію кілька годин, бо їхала вона з Кременчука. Заяву написали, трупи тварин забрали на розтин. Наталя Головко подякувала волонтерам Марії, Івану, Тані, Марині Володимирівні за небайдужість. 

"Ось так 1 січня... криваве, чорне для нас. Замість того, щоб сидіти з родиною, ці люди близько 5 годин стерегли трупи, щоб не було, як минулого разу: поки викликали поліцію, трупи зникли. Це ліс, сутінки... страшно. Під'їхав джип, господар маламутів у салоні, підійшов і поставив дивне запитання: що Іван і Марія тут роблять, так по-хазяйськи. Відповіли, що гуляють. Він різко розвернувся і поїхав. Світловодська поліція сказала йти додому, мовляв, розберуться..." - додала жінка. 

Вона також зауважила, що у Власівці це не перший випадок - не вперше вбивають тварин.

"Маніяк або їх група - заможні люди... у них машина, зброя були підготовлені, руки не бруднили, в рукавичках... Скільки терпіти, плакати, ховати? Чого ж тобі не живеться по-людськи? Вибачте, так, я лаюся і мені не соромно. У мене просто не залишилося нормальних слів. Якщо ці "господарі життя" думають, що їм усе завжди буде сходити з рук, - помиляються. Ми це так не залишимо. І ще - навіть якщо Ви ненавидите бездомних тварин, задумайтеся про безпеку вашої родини, такі люди легко переключаються на бомжів, жебраків, дітей, жінок... беззахисних, на їх погляд", - підсумувала жінка. 

У коментарях до публікації з думкою Наталії Головко погодилися всі: це просто так залишати не можна, треба боротися. Зокрема користувач Тетяна написала, що це вже якийсь кам'яний вік.

"Це ж скільки вільного часу потрібно мати і зайвих грошей, щоб їхати кудись, стріляти, шкіру знімати... На мою думку, вже і не в собаках справа, а в тому, що це реально хвора людина (або група людей), вони несуть загрозу людям - чого чекати поліції? Поки з'явиться труп людини зі шкірою з нього? І це не моя думка, а висновок лікаря-криміналіста. І ще потрібно було записати номер машини чоловіка, який приїжджав туди і ставив питання, часто злочинців тягне на місце злочину", - написала вона.

"Раніше на квадроциклі, зараз на крутій тачці... Тобто людям при грошах зайнятися нічим? Ці собаки чим могли завинити? Виживають як можуть! Знущання над тваринами в такому випадку вимагає 100% покарання за статтею. Боже, допоможи знайти цих нелюдів!" - написала Юлія Рибалкіна.

"У цієї людини явно проблеми з головою. Виходить, що він отримує задоволення від цього - це маніяк. Він убив, а потім ще й шкіру здер... Нормальний такого не зробив би. Він небезпечний для суспільства. Не дай Бог його жага посилиться, навіть страшно подумати, на що здатна ця мерзота..." - додала Анна Котляр.

Люди сподіваються, що винуватих знайдуть та справедливо покарають, а не просто, як-то кажуть, "замнуть" цю справу, як у більшості випадків. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись