Новини з 1996 року

У новорічну ніч на світ з'явилося двоє малюків

Юлія Билина 03 січня 2017 11:11 646 0

У пологовому будинку Кременчука першою у Новому році народилася дівчинка. Однак за часом народження її випередив хлопчик, який побачив світ у Крюкові.

У Новорічну ніч у Кременчуці побільшало на двох мешканців. 1 січня 2017 року, о 1годині 10 хв., у пологовому відділенні Другої міської лікарні, що в Крюкові,  з’явився на світ  хлопчик вагою 3 кг 500 г та зростом 50 см. Батьки дитини з Кобеляцького району. У міському пологовому будинку Кременчука перша дитина народилася 1 січня, о 17.40. Це дівчинка вагою 3 кг 500 г. Її батьки  зареєстровані в селі Кривуші Кременчуцького району.

Міська влада традиційно вітала батьків новонароджених. Їм вручили сертифікати на 5 тисяч гривень та квіти.  За ці кошти батьки немовлят зможуть придбати для своїх діток одяг, білизну, іграшки, меблі тощо.

Як зазначив головний лікар пологового будинку Ярослав Прокопчук, дві породіллі не мають кременчуцької реєстрації, тому їм довелося народжувати за гроші.
Загалом же в міському пологовому будинку протягом 2016 року народилося 2790 дітей, із них 1337 породіль отримали безкоштовні медичні послуги, оскільки мають міську реєстрацію.  Дія сертифікатів про безкоштовні пологи розповсюджується на всіх вагітних кременчужанок, які мешкають у будь-якому мікрорайоні міста. Головне, щоб у паспорті була кременчуцька реєстрація.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 305 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1452 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2442 0