Новини з 1996 року

У новій кременчуцькій гімназії №14, що в Малій Кохнівці, оголосили конкурс на посаду директора

Артем Кузьменко 14 січня 2021 12:40 160 0

Нещодавно оголосили про організацію проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Малокохнівської гімназії №14 (с. Мала Кохнівка Кременчуцького району, вул. Шкільна, 39).

Лише четвертого січня цього року навчальний заклад почав носити таку назву. До цього він називався «Малокохнівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів». Того ж дня офіційно змінився керівник: замість Валентини Авдієнко заступила в.о. директора Тетяна Сук.

У школі шукають того, з ким можна укласти контракт на посаду директора. Для цього кожен кандидат має подати всі необхідні документи до першого лютого цього року. Після їхньої перевірки починається сам конкурсний відбір, який відбудеться 18 лютого і проходитиме в три етапи:

- І етап: перевірка знання законодавства України у сфері освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, що відбувається шляхом письмового тестування;

- ІІ етап: знання законодавства України у сфері освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, що відбувається шляхом письмового тестування;

- ІІІ етап: публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1398 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2390 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3015 0