Новини з 1996 року

У наступному навчальному році школярі Полтавщини здебільшого здобуватимуть знання дистанційно

Катерина Синьова 01 червня 2020 17:30 9819 0

Нещодавно в.о. міністра освіти і науки України Любомира Мандзій повідомила, що з наступного навчального року школи будуть використовувати змішане навчання. Тобто поєднають дистанційне навчання та класно-урочну систему.

Мандзій зазначила, що онлайн-навчання відбуватиметься більше. Тож учні сидітимуть вдома частіше, ніж за партами у школі. А у вересні проведуть так зване коригуюче навчання, щоб перевірити рівень знань школярів, які вони отримали під час карантину навесні 2020 року.

Також вона додала, що до кінця червня школам дадуть рекомендації, як планувати структуру наступного начального року.

І сьогодні, 1 червня, відбулось засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань освіти, науки та культури. Та на найближчій сесії депутати розглядатимуть питання «Про внесення змін і доповнень до програми “Опікуємось освітою” на 2017-2020 роки” в частині вдосконалення дистанційної освіти в регіоні.

Як зазначає директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віта Ковальська, основне завдання цієї програми — забезпечення дистанційною освітою. Бо вони з’ясували при опитуванні освітян під час карантину, що у багатьох закладах не було комп’ютерів, у 5 школах – інтернету. А 30% викладачів не знали, як користуватись сучасними засобами інформаційних технологій.

Тож відтепер створили центр підтримки дистанційної освіти та визначили перелік заходів, що потрібно зробити найперше.

Віта Ковальська наголосила, що до осені у департаменту освіти і науки завдання — провести навчання і роботу з підготовки проведення дистанційної освіти на жовтень-листопад цього року. Оскільки у цей період, можливо, буде повторне введення карантину.

Також на Полтавщині планують реорганізувати Полтавську спеціалізовану мистецьку школу-інтернат I-III ступенів “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки” ім. Софії Русової шляхом перетворення у Полтавський мистецький ліцей ім. Софії Русової.

Миргородську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат I-III ступенів та Полтавську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат I-III ступенів приєднають до Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської облради.

А Великосорочинську загальноосвітню санаторну школу-інтернат I-III ступенів Миргородського району та Андріївську загальноосвітню санаторну школу-інтернат I-II ступенів Новосанжарського району реорганізують в ліцеї.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 332 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 694 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 544 0