Новини з 1996 року

У наших чиновників премії заміняють совість? У мера Малецького оприлюднили свої зарплати

Олександр Курилов 27 червня 2019 16:43 1017 0

І травні 2019 року найбільш оплачуваним працівником нашого міста був перший заступник міського голови Володимир Пелипенко. Його зарплата  складала 84 тисячі 815 гривень і в цій сумі – кошти, виділені для оздоровлення, - 46466 гривень.

Якщо переводити все в американську валюту, то заробітна плата в першого віце-мера складає 3245 доларів США.

На другому місці – заступник  міського голови Кременчука Руслан Проценко із зарплатою 82843 гривні,  з яких на оздоровлення – 42282 гривень.

На третьому місці в рейтингу зарплат міськвиконкому - заступник міського голови Ольга Усанова із зарплатою 66843 гривень.

І десь наприкінці цього списку – наш міський голова Віталій Малецький із нарахованою зарплатою 50786 гривень, з яких отримав на руки 36919 гривень.

Слід сказати, що наш мер, в принципі, є людиною з високооплачуваною посадою, мінімальна зарплата якої складає 2 тисячі доларів США.

Як для України й Кременчука, така зарплата – це дуже непогано.

Зрозуміло, що рахувати чужі гроші – невдячна справа й те, що мер та його заступники отримують багато, – це нормально для життя.

Ненормально інше – що всі інші бюджетники такі кошти не отримують, як не отримують їх і пенсіонери, які все життя працювали на заводах, а тепер щасливі, якщо їм нарахують субсидію.

І можна зрозуміти, чому наш мер так активно підтримує нардепа Шаповалова. Адже наш нардеп приймає закони, за якими кременчуцький градоначальник отримує нормальну заробітну плату.

Гірше в цій справі одне – такі ж закони, за якими нормальну заробітну плату повинні отримувати всі, а не тільки наш міський голова та його заступники, наш нардеп не приймає.

Зрозуміло, є й інший шлях – ті ж заступники мера могли б виступити з пропозиціями обмежити для себе розмір премій, які для них у міськвиконкомі є найвищими.

Але в історії дуже мало таких прикладів, коли чиновник добровільно себе обмежував, тим більше, якщо це чиновник кременчуцький.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1239 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1896 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2400 0