Новини з 1996 року

У нас – свято! Кременчуцький міський голова повертається з другої, у 2017 році, закордонної відпустки

Олександр Курилов 10 березня 2017 10:52 967 0

Кременчуцький градоначальник і міський голова Віталій Малецький повернеться у місто після активного відпочинку за кордоном у вівторок, 14 березня.

З цього приводу у міськвиконкомі проведуть спеціальну апаратну нараду, яка буде присвячена міським подіям, що пройшли повз пильну увагу мера нашого міста.

Поки що невідомо, в яку країну Європи напередодні 8-го березня вилетів наш міський голова разом зі своєю дружиною, аби відпочити від набридлого йому кременчуцького краєвиду: побитих доріг, страшних маршруток і величезних цін у міських магазинах.

Сам мер у своїх повідомленнях у міськвиконком теж про це нічого не говорить. Він вимкнув геолокацію на своєму мобільному телефоні й не заходить у Вайбер зі свого звичайного номера.

За тим, що можна зрозуміти, – Віталій Малецький взагалі відключив свій телефон, бо його номери не пробиваються в Україні, однак користується таємним номером для зв’язку зі своїми заступниками (не з усіма).

Наскільки такий крок утаємниченості нашого міського голови від мешканців Кременчука є правильним?

Здається,  люди б зрозуміли пояснення – повіз дружину в Париж на 8 березня чи в Таїланд подивитися на слонів і питання тут ні в кого б не виникало. Тим більше, що всі чоловіки намагаються зробити своїм жінкам подарунки на жіноче свято.

Однак, вочевидь, при нинішній утаємниченості цього разу йдеться про особливі мерські справи за кордоном, в які міський голова своїх виборців не посвячує.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 669 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1079 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1531 0