Новини з 1996 року

У нас – спалах містечкового патріотизму. Кременчук не дав Вінниці обігнати нашу ялинку

Олександр Курилов 02 січня 2018 16:04 1078 0

У Кременчуці сьогодні – апогей (останній день) голосування за те, що саме наша ялинка найкраща, тобто найкрасивіша, наймиліша, найцікавіша й ще тисячу разів «най» з усіх, які встановлені в Україні на Новий рік.

І не для того в нашу ялинку вкладено мільйони, а гірлянди для неї стягли з усіх вулиць міста, аби нас обігнала якась Вінниця. Правду кажучи, мало хто бачив ту  вінницьку Новорічну ялинку й невідомо скільки тамтешня мерія увігнала в неї мільйонів, але наша все одно краща.

Це в Кременчуці завершується кампанія з надихання мешканців місцевим патріотизмом, під час якої агентство «Укрінформ» пропонувало всім містам, у яких написано написано «Ай лав…», голосувати за себе. Тобто визнавати, що саме та ялинка, яку ти можеш побачити, - найкраща.

І слід сказати, що до участі в голосуванні вдалося залучити не так багато людей – лише 21700 громадян з усієї України.

Тож якщо в тому ж Дніпрі всі подивувалися «конкурсу», але ніхто містечковість не проявив, то за Кременчуком аж 40 відсотків голосувальників, які заходили на сторінку у Фейсбуку з усього, з чого тільки можна знайти: з планшетів, телефонів.

І ось вона – наша перемога, в якій з багатомільйонної України взяла участь невелика кількість голосувальників, і ми – в перших рядах. Наступна - далека від Кременчука Вінниця, де участь у голосуванні взяли ще менше громадян, ніж у нашому місті.

Те, що в конкурсі відмовилися брати участь інші міста, – на це можна не зважати. Бо інакше б нам це ялинкове змагання не виграти.

А так ми перші, й наступним слід оголосити конкурс по всій Україні на кращих мера та його заступників. У ньому теж мало хто братиме участь, і наш Віталій Малецький при всіх своїх далеко не кращих рішеннях однозначно буде переможцем.

Однак це буде, а поки що «Програма плюс» вітає наш міськвиконком з перемогою: мобілізувати майже десять тисяч своїх прихильників з 19-и тисяч, які є в списках місцевої партії «Поруч», було не так і легко.

Наступне ж завдання буде важчим, бо мова йде про вибори, які на носі, й тут ялинковими гірляндами настрої кременчужан змінити буде не так легко.   

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 212 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 342 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 383 0