Новини з 1996 року

У нас роздають, а там не дають. Про життя котів у нас і за кордоном

Олександр Курилов 09 липня 2018 16:27 682 0

Чим життя в Кременчуці відрізняється від того, що є в Європі, й чому так? І в чому ці відмінності, коли люди з повагою ставляться в першу чергу до самих себе: не смітять на вулицях, поступаються місцем старим і намагаються не порушувати законів та правил…

А перша відмінність європейського життя від нашого – це відповідальність людини за свої вчинки. Її у нас немає, а в Європі вона є.  І відповідальність ця стосується всього. Й домашніх тварин вона стосується теж.

Це кременчуцькі сторінки Фейсбуку, де головна тема, яка привертає увагу всіх, – котики та собаки. І не буває хоч одного тижня, аби в Інтернеті не було оголошень про дарування котів чи пошуку нового власника для собаки.  

Натомість у Німеччині котів чи собак дарувати не прийнято, однак їх можна взяти в спеціальних притулках. Але слова «можна взяти» ще не означає, що кошеня справді віддадуть.

"Нам у притулку відмовили на наше прохання – хотіли взяти додому котика. Але отримали відмову. Причина – тераса будинку, в якому ми живемо, розташована неподалік від дороги й котика можуть задавити. А так як тераса не огороджена, то кіт може піти куди завгодно. Тому відмова. Тут взагалі з тваринами все складно. Маленьких кошенят раніше 12-ти тижнів не можна забирати від кицьки-мами, братів та сестер. І стежать за цим у групах дуже строго. Якщо дізнаються про таке порушення – штраф дуже великий", - розповідає «Програмі плюс» колишня кременчужанка, а нині мешканка Бонна Олена Мирна.

Фото кременчужанки Інни Ковіч 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 388 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 865 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3372 0