Новини з 1996 року

У нас - великі торги. У Кременчуцькій міськраді - пекельна боротьба за керівні посади і вже є переможці

Олександр Курилов 23 листопад 2020 17:10 893 0

У Кременчуцькому міськвиконкомі сьогодні тривають великі торги, а про те, які вони й хто готовий поступитися принципами, а хто ні, – «Програмі плюс» розповідають нові депутати міської ради.

За тим, що повідомляють, – предметів розподілу в новій підкилимній боротьбі – два.

Перший – це посада нового секретаря міської ради, яку міський голова готовий передати Юрію Гриценку, представникові «Рідного міста», який і в минулому сезоні обіймав цю посаду.

Натомість друге, що ділять сьогодні в новій міській раді, – це посада першого заступника міського голови, який опікується економікою.

Таку раніше займав колишній помічник нардепа Шаповалова Володимир Пелипенко.

Однак це було в минулому скликанні.

Натомість у новому скликанні, коли кількість депутатів від фракції «Рідне місто» (партія місцевих директорів – авт) зрівнялася з кількістю депутатів мера Малецького з назвою «За майбутнє», в обох – по 9 осіб,  все змінилося.

Те, що «Рідне місто» своїми вимогами не поступиться, можна було зрозуміти вже під час депутатської наради сьогодні вранці, коли їх представники вимагали проведення сесії міськради за безпосередньої участі депутатів.

Далі ж просто про те, що буде.

Ситуація з розподілом голосів у міськраді нині така:

фракції «Рідне місто» та «За майбутнє» мають по 9 осіб.

Опозиційний блок – 7 голосів. «Слуги народу» та «ЄС» - по 6 і ще 5 голосів – «Батьківщина».

Далі просто запитання – якою буде майбутня міська коаліція депутатів-переможців, якщо за умовами цієї задачі відомо, що ні місцеву «Європейську солідарність», ні місцевий Опозиційний блок мер Малецький на розподіл портфелів не запрошував.

Останнє – для затвердження рішень на сесії міськради міському голові потрібно 23 голоси, або більшості загальної кількості депутатів.

Й зрозуміло, що без «Рідного міста» тут Малецькому не обійтися. Бо інакше йому доведеться звертатися по допомогу до місцевої «Європейської солідарності», а це уявити неможливо.

Там у нашого мера війна без кінця.

Тож що буде далі й чи погодяться в тому ж «Рідному місті» на інші посади і якими будуть ці посади? Відповідь на це запитання – чекати не так і довго.

В усякому разі майбутній секретар міськради Юрій Гриценко на запитання репортера «Програми плюс», як саме його фракція "Рідне місто" тисне на міського голову, відповідати не став.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1135 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2138 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2755 0