Новини з 1996 року

У нардепа Шаповалова ресторанний бізнес, а мер Малецький віддав комунальні їдальні за 1грн! Кому?

Марина Баніт 06 червня 2018 11:25 2105 0

У народного депутата Юрія Шаповалова в Кременчуці є власний бізнес, пов'язаний із закладами громадського харчування. 

У той же час щось таке знає міський голова, чого не знають інші, що спонукає його віддавати харчоблоки та їдальні медичних установ міста в оренду за 1 гривню. Можливо, це бізнес нардепа, якому можна допомогти. Що, ймовірно, Віталій Малецький і зробив - просунув на сесії міської ради від 30.03.2018 р. рішення про передачу в оренду за 1 гривню комунальних закладів харчування Кременчука.

І бізнесу нардепа неважко допомогти, якщо оформити фірму на якусь перевірену особу й потім надавати послуги з підвезення харчування до їдалень. У лікарні ж не буває так, що зовсім немає пацієнтів, а це означає, що бізнесмен завжди буде з клієнтами, харчування яких оплачується з бюджету. Ну й чим більше пацієнтів, тим більше грошенят. Трохи помудрувати - й бізнес налагоджено. А якщо вартість оренди - 1 грн, то це - райський куточок для господаря ресторану. Але це тільки припущення, хоча і схоже на реальність. Цілком можливо, що міський голова переживає не за бізнес нардепа, а за якогось місцевого депутата, чиновника або навіть свій власний. У будь-якому разі не варто сподіватися, що на цей сегмент ринку зайде простий смертний.

І, не зважаючи на всі хвилювання міського голови про те, щоб розпустити працівників блоку харчування й готувати на одному централізованому підприємстві їжу на всі медичні заклади Кременчука, рішення, виявляється, є протизаконним і тепер ним займеться прокуратура! Бо в Полтаві подібне рішення вже приймали й тоді прокуратура скасувала його в суді як протизаконне. Про це розповідає Оксана Піддубна на своїй сторінці у ФБ.

Вона написала заяву до Прокуратури про те, що в Законі України в переліку тих установ та організацій, які мають право на оренду комунальної власності за 1 гривню, немає приватних підприємств харчового бізнесу. 

Піддубна посилається на вже прийняте рішення суду про скасування аналогічного бізнес-проекту в Полтаві.

"ЧИ «СТИРЧАТЬ ВУХА» НАРДЕПА ШАПОВАЛОВА В ХАРЧОБЛОКАХ ЛІКАРЕНЬ КРЕМЕНЧУКА?

Сьогодні, 05 червня 2018 року, мною подана заява до прокуратури м. Кременчука з проханням здійснити перевірку законності прийнятого на сесії Кременчуцької міської ради, яка відбулася 29-30 березня 2018 року, рішення про передачу в оренду харчоблоків лікарень Кременчука приватній фірмі за 1 грн. та в разі виявлення порушень ПОДАТИ ВІДПОВІДНУ ПОЗОВНУ ЗАЯВУ ДО СУДУ.

Дивлячись на те, ЯК протягувалося на сесії міським головою дане рішення, впевнена, що з того рішення «стирчать вуха» Шаповалова, адже мер кілька разів повертався до голосування, закликав депутатів повернутися до сесійної зали (шукав чи то «дам», чи то «тузів»), декому телефонував особисто, деяких умовляв змінити позицію в прямому ефірі (і знайшлися ті, хто його послухав – спрацювала «пєчєнька»).

Я жодного разу за каденцію не бачила, щоб мер так переймався проблемами кременчужан. Натомість його завжди хвилювало фінансове покращення нардепа Шаповалова та його оточення.

У будь-якому разі подивлюся, як спрацює місцева прокуратура, та буду приймати рішення, що робити далі".

 

Отже, пристрасті киплять! Цікаво, чим усе закінчиться? Адже в разі, якщо Оксана Піддубна права, то ті працівники харчових закладів, яким уже повідомили про скорочення, залишаться без роботи зовсім.

 

 

 

Депутат Сідерка разом з журналістами перевірила харчоблок дитячої лікарні

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись