Новини з 1996 року

У музей космонавтики планують придбати експонати й керхер, а в художню галерею - телевізор і проектор

Валерія Макряшина 15 листопад 2019 13:50 443 0

На наступну сесію Кременчуцької міської ради, яка відбудеться 12 грудня, Управління культури та туризму виконавчого комітету міськради подало проєкт рішення зі змінами до своєї комплексної програми на 2020 рік, і зміни ці не зі знаком "мінус", а скоріше навпаки... 

Управління просить збільшити їм фінансування на наступний 2020 рік, зокрема додати "трохи" на науково-дослідницьку роботу та на зміцнення й розвиток матеріальної бази, простішою мовою - гроші потрібні на купівлю обладнання. 

Програмою передбачені додаткові кошти в сумі 357 500 грн.

За 42 тисячі гривень планують купити багатофункціональний прилад для кременчуцького музею історії авіації і космонавтики та комунального закладу культури «Кременчуцька міська художня галерея».

Який це прилад - загадка, але гроші треба. 

Також планують придбати комп'ютери - для ведення обліку музейних фондів - за 90 500 грн, фотоапарат для художньої галереїї за 8 000 грн, туди ж телевізор і проєктор за 19 000 грн (мовляв, будуть проводити майстер-класи художників і різні пізнавальні лекції). Крім цього, для художньої галереї просять 70 тисяч на встановлення кондиціонерів і 5 000 грн на так зване поповнення колекції. 

Не "пасе задніх" і комунальний заклад "Кременчуцький музей історії авіації і космонавтики".

Туди хочуть придбати пилосос для вологої обробки експонатів (Karcher Puzzi 10/1c) на загальну суму 23 000 грн, музейне світлове обладнання на суму 20 000 грн та ряд експонатів. 

На останні планують витратити аж 80 000 грн.

 

Управління туризму й культури просить також збільшити фінансування в розділі "Організація культурних масових заходів", напевно, найулюбленішому розділі наших чиновників.

Так, на підтримку художніх колективів, різних ГО, діяльність яких спрямована на популяризацію різних напрямків розвитку творчості у сфері культури, в Кременчуці просять збільшити фінансування на 165 000 грн (на 2020 рік). 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 270 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 655 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 508 0