Новини з 1996 року

У МПК відбувся урочистий захід, присвячений Дню захисника України. ФОТО

Ксенія Омельченко 13 жовтня 2017 17:06 387 0

Сьогодні, 13 жовтня, у Міському Палаці культури відбувся урочистий захід, присвячений Дню захисника України, який встановлено Указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності української держави, військових традицій і звитяг українського народу.

Усіх кременчужан, які пройшли горнила різних військових конфліктів, захищаючи інтереси українського народу, зі святом привітав міський голова Віталій Малецький.

Він наголосив, що третій рік поспіль в Україні йде визвольна війна.  Українському народові, як це не раз бувало в історії нашої держави,  знову довелося взяти в руки зброю, щоб захистити рідну землю від зовнішнього агресора, який зазіхнув на найсвятіше – свободу та волю українців. У перші тижні цієї неоголошеної війни захисники України змогли мобілізуватися та стати на шляху ворога.

Серед цих героїв  і кременчужани – добровольці, службовці військових підрозділів, волонтери. Керівник міста підкреслив, що День захисника України об’єднує всі покоління захисників:  ветеранів Другої світової війни,  воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО, військовослужбовців та  майбутніх захисників, а також усіх, хто  захищає суверенність, незалежність та цілісність нашої держави.
 
Зі словами привітання з нагоди свята до захисників України і всіх присутніх у залі також звернулися командир  військової частини А-1546, полковник Олександр Келембет, командир батальйону військової частини 3059 Національної Гвардії України, полковник Олександр Аленін, військовий комісар Кременчуцького об’єднаного військового комісаріату, підполковник Роман Сушко.  

Цього дня більше 90 військовослужбовцям та волонтерам було вручено нагороди різного рівня. Кращі творчі колективи Міського Палацу культури подарували захисникам України та всім учасникам заходу чудову концертну програму.
 
 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись