Новини з 1996 року

У МОЗ заговорили про третю дозу щеплення від COVID-19: навіщо?

Валерія Макряшина 29 липня 2021 15:00 300 0

Виробник вакцини Pfizer проводить клінічні дослідження свого препарату на предмет доцільності введення третьої бустерної дози вакцини.

Міністерство охорони здоров'я розглядає можливість закупівлі COVID-вакцини на 2022-2023 роки, а також проведення третього, бустерного, щеплення від COVID-19. Так буде, якщо клінічні дослідження покажуть таку необхідність.

Про це під час пресконференції, яка відбулася в межах форуму “Україна 30. Децентралізація”, сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

“Україна буде готова і розглядає можливість закупівлі і на 2022, і на 2023 роки двох доз додаткової вакцини, оскільки ми точно не знаємо, наскільки довго буде тривати імунітет після проведеного щеплення. І ми готові закуповувати цю вакцину, і все в нас для цього готово", - сказав Ляшко.

Виробник вакцини Pfizer нині проводить клінічні дослідження свого препарату на предмет доцільності введення третьої бустерної дози вакцини для більш ефективного захисту.

"У разі, якщо буде прийнято рішення після проведення клінічних досліджень і після реєстрації регуляторами, в тому числі й ВООЗ, щоб після повного комплексу, тобто два щеплення, які ми зробили зараз, потрібно буде третє, бустерне, ...ми вийдемо на одне щеплення (тобто один курс вакцинації з трьох доз - ред.). Якщо буде прийнято рішення, що тримає (імунітет - ред.) рік два щеплення і після цього треба буде знов зробити повний комплекс — одне щеплення і через 28 днів друге щеплення - ми виходимо і на таке рішення. Україна до цього готова", - сказав Ляшко.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 229 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 189 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 402 0