Новини з 1996 року

У МОЗ оновили списки "червоних" та "зелених" держав. Куди подорожуємо?

Олексій Ващук 23 січня 2021 09:40 185 0

Вчора, 22 січня, пресслужба Міністерства охорони здоров’я України оприлюднила оновлений список держав за епідеміологічною ситуацією, яка склалася через коронавірусну хворобу.

За останній час список держав «червоної» зони знову зменшився. Станом на сьогодні до нього увійшли 68 держав.

Зокрема, до першої десятки таких країн увійшли Ірландія, Чехія, Ізраїль, Португалія, Андорра, Словенія, Велика Британія, Панама, Чорногорія та США.

Тим, хто любить подорожувати буде корисно знати, що такі туристичні держави, як Іспанія, Туніс, ОАЕ та Сейшельські острови ще й досі є країнами «червоної» зони.

Є ще досить багато держав, після повернення з яких людина зобов’язана бути вдома на самоізоляції, достроково вийти з якої можна буде лише за наявності негативного ПЛР-тесту на коронавірус.

Такі ж популярні туристичні маршрути, як Таїланд, Туреччина, Домініканська Республіка та Єгипет наразі є країнами «зеленої» зони.

Нагадаємо, що не йти на самоізоляцію при поверненні в Україну з будь-якої держави світу, яка знаходиться у «червоному» списку можна буде лише при наявності негативного тесту на COVID-19. Сам тест має бути зроблений не більш ніж за 48 годин до того, як людина перетинатиме кордон з Україною.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1567 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1904 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2273 0