Новини з 1996 року

У мережі продають фейкові відповіді на тести ЗНО. Кременчужани, не попадіться на гачок!

Валерія Макряшина 24 лютого 2020 10:40 342 0

У мережі шахраї «продають» фейкові відповіді на завдання тестів зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Про це повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

За інформацією УЦОЯО, як і в попередні роки, задовго до проведення зовнішнього незалежного оцінювання соціальні мережі рясніють «привабливими» пропозиціями, зокрема різні канали в мережі Telegram.

«Спритники за певну плату пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО-2020 із відповідями до них, запевняючи в надійності й достовірності джерела інформації, щоразу вигадуючи нові схеми. Наприклад, для «переконливості» надсилають лист із буцімто офіційної скриньки Українського центру оцінювання якості освіти. Безумовно, купити можна що завгодно, але стовідсотково це не буде тест ЗНО», - зазначають в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Крім того, в УЦОЯО наголошують, що в Центрі створено потужну систему захисту інформації на всіх етапах підготовки та проведення ЗНО. 

«Окремо зазначимо, що деякі шахраї неправомірно ставлять наш логотип на свій сумнівний контент. За зміст таких матеріалів Український центр оцінювання якості освіти відповідальності не несе», - повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Для підготовки до тестування учасники зовнішнього оцінювання можуть користуватися платформою ЗНО онлайн, що містить усі тести ЗНО минулих років, правильні відповіді на тести та коментарі до них.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 516 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 779 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 812 0