Новини з 1996 року

У мережі показали жахливий санвузол Першої міської поліклініки. ФОТО

Валерія Макряшина 07 вересня 2018 11:07 1879 0

Про санітарний і технічний стан більшості медзакладів Кременчука годі й говорити. 

Так днями до активістів з громадської організації "С14 Кременчук" звернувся персонал Першої поліклініки (вул. І. Мазепи) з проханням посприяти вирішенню однієї з проблем закладу. Мова про жахливий стан санвузла в поліклініці, який вражає своїм виглядом.

Активісти самі вирушили туди, аби впевнитися у правдивості слів обурених працівників медзакладу. Фото, зроблені там, вони опублікували на своїй сторінці в мережі Facebook.

 

 

"Те, що ви бачите на фото, знаходиться не в наркопритоні, не в частині будівлі, яку готуються зносити, - зазначається в публікації. - Це вбиральня нашого "відремонтованого" медичного закладу з повною назвою - КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1" м. Кременчука".

Перше питання, яке спадає на думку представників ГО, - як людина з обмеженими можливостями або людина похилого віку цим санвузлом скористається, адже щоб злити воду, треба дотягтися до бачка, який розташований на висоті близько 2 метрів. Щодо ремонту, то в даній кімнаті з ававрійним туалетом, імовірно, для імітації добробуту та гарно виконаної роботи поставили нове пластикове вікно. 

Учасники ГО "С14 Кременчук" мають надію, що ця кімната буде щоночі снитися відповідальним за її аварійний стан людям, які наплювали на комфорт відвідувачів-пацієнтів, аби тільки зекономити. 

 

 

Інша кременчужанка, яка звернулася до "Програми Плюс" з повідомленням про стан туалетів в поліклініці надала аналогічні світлини.

"Вікно зате зробили, а про головне забули", - прокоментувала фото жінка. 

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1296 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1967 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2528 0