Новини з 1996 року

У мера Малецького говорять про помсту кременчужанам. Бо хочуть через суд скасувати підвищені тарифи

Олександр Курилов 20 жовтня 2017 14:32 887 0

Кременчуцькі чиновники занепокоєні спробами мешканців нашого міста скасувати через суд останнє рішення міськвиконкому щодо серйозного подорожчання тарифів на тепло та гарячу воду.

Як відомо, таке подорожчання має відбутися з 1 листопада. Однак громадські активісти нашого міста вже звернулися з адміністративним позовом про його скасування до суду.

Зокрема, перший такий позов уже подала депутат міськради Піддубна.

Гірше, що замість підтримки цих зусиль у бік ініціаторів лунають натяки щодо помсти мешканцям Кременчука.

І в даному випадку цю владну помсту відчують учителі, комунальники й усі інші.

Відповідну настанову про те, що саме люди відчують, оприлюднив у Фейсбуку юридичний радник міського голови Кременчука Малецького й адвокат-депутат Руслан Ульянов.

І пише він таке.

«А тепер моделюємо ситуацію. Припустимо, що суд скасовує з формальних підстав (недотримання строків оприлюднення) рішення про затвердження тарифів.

Це відбудеться десь місяців через 3-4, не раніше.

Виявиться, що тариф має діяти старий, тобто КП "Теплоенерго" ці 3-4 місяці працювало собі в збиток десь так орієнтовно мільйонів на 5-8 в місяць. Втрати комунального підприємства - 15-32 мільйони. За чий рахунок буде цей бенкет?

Покриття такого дефіциту з місцевого бюджету буде означати недофінансування шкіл, лікарень, заробітних плат комунальників, не зроблені ремонти доріг…

Субсидія на тариф іде з державного бюджету, а на ці потреби держава не дасть і копійки», - зазначає депутат міськради Ульянов.

Про що він не говорить – так це про причину подорожчання. Й головне в ньому – це дії як самих депутатів, так і міського голови Віталія Малецького, які, невідомо про що міркуючи, своїм рішенням влізли в існуючу систему теплопостачання Кременчука й зробили в ній розгром.

Цікаві й коментарі читачів з цього приводу. І всі вони приблизно такі.

Sergey Kalinichenko Все я понял, о каком недофинансировании бюджета говорит Руслан Ульянов! О ДЕПУТАТСКОМ БЮДЖЕТЕ! Если тарифы не поднять, то всем на новенькие BMW не хватит! А как же, у господина Малецкого новенький BMW есть, а у Руслана Ульянова нет. Несправедливо!!! Глубоко униженный народ, давайте недопустим такой несправедливости!!!

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 328 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 693 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 542 0