Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

У МЕРА ДВА З МІНУСОМ. У міськвиконкомі підбили підсумки «очищення» міста від снігу.

Олександр Курилов 15 січня 2016 15:45 1061 1

Міський голова Кременчука Малецький оприлюднив підсумки діяльності своєї та підпорядкованих йому комунальних служб у боротьбі зі «стихією» - снігом, який перейшов у дощ у різдвяні дні.

І висновки, які оприлюднено сьогодні на черговій апаратній нараді у виконкомі, -  такі. 

Перш за все – кількість снігу й дощу, яким спочатку Кременчук засипало, а потім залило, аж ніяк не була більшою, ніж звичайно у січні. Навіть навпаки – опадів було менше.

А от чого було значно більше – так це звернень кременчужан, які впали на тротуарах. І таких повідомлень нарахували за три дні – 94 випадки.

А ще за три «катастрофічні дні» у мерії втомилися рахувати скарги кременчужан на непосипані й нерозчищені дороги і тротуари.

Цих звернень відділ оперативного контролю виконкому нарахував за ті ж три дні аж 509. А це вже – видатний кременчуцький рекорд 21-го сторіччя.

Слід сказати, що міський голова Кременчука пан Малецький на все це  реагував.

У міськвиконкомі з приводу снігу провели чотири відкриті великі наради й ще стільки ж нарад чиновники провели у своїх кабінетах.

Зрозуміло, що виступи градоначальників у мерії ніяк не впливали на очищення вулиць, тож міський голова Віталій Малецький, взувши туфлі, сам узяв лопату й пішов чистити сніг.

Цікаво, що його заступник Дмитро Кравченко у цьому питанні виявився більш обережний. Він теж чистив сніг, але для цього попередньо взув гумові чоботи.

Про що слід додати – за прогнозами синоптиків, нас очікує знову снігопад. Але цього разу він ітиме чотири дні поспіль, тож у міського голови Малецького ще буде шанс потримати в руках лопату.

Єдине, що залишається незрозумілим, – як у цьому випадку бути тим кременчужанам, хто отримав травми на дорогах і тротуарах?

З кого стягувати людям гроші за лікування – з міського виконавчого комітету чи з управління житлово-комунального господарства Кременчука, або з управляючих компаній? Відповідь на це запитання, хоча найбільш вірогідним тут буде позов до виконкому,  на апаратній нараді у виконкомі міські чиновники не оприлюднювали.

Теги: міське комунальне господарство

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

_Linel_ 16.01.2016 08:27

Пан Малецькій, завітайте будь ласка на зупинку залізничного вокзалу та спробуйте сісти в громадський транспорт не впавши... =( а краще прихопіть лопату або щось гостріше та допоможіть комунальним службам... від вашої оцінки і визнання що плохо прибрали вулиці нічого не зміниться... =(

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 230 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1091 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1816 0