Новини з 1996 року

У мерії проведуть два конкурси на маршрутки до Крюкова. Один – убогий, інший справжній

Олександр Курилов 04 листопад 2016 11:14 580 0

Відділ транспорту міськвиконкому оголошує про намір провести два конкурси на визначення перевізника на двох маршрутах, які пов’язують лівобережну та правобережну частину міста. Відповідне рішення затверджено на засіданні міськвиконкому.

За першим, мова про конкурс з визначення перевізника на маршруті №25, сполученням «Вул. Червоноармійська - Укртатнафта», де перевезення великими автобусами здійснює підприємець Костянтин Мирошниченко.

За тим, що виписано в умовах конкурсу, – перевезення за цим маршрутом здійснюються сімома автобусами у будні дні. Сам маршрут є важливим й з того, що сьогодні є у місті, – все буде без змін.

Щодо іншого конкурсу, який виписував керівник відділу транспорту міськвиконкому Руслан Івашина, то він липовий або убогий з огляду на роботу самого відділу.

І мова в цьому випадку про маршрутку №14, яка в кількості аж однієї штуки має перевозити пасажирів за маршрутом «3-ій Занасип – Кар’єр».

Про що слід додати – є існуючий розподіл маршрутів між директорами-перевізниками, де враховано інтереси лише з десятка представників цього бізнесу й жодним чином – пасажирів. А за цим розподілом 3-ій Занасип у нас віддано разом з людьми  у сферу інтересів ТОВ 15307 й усі перевезення в цьому районі залежать від його директора Юрія Киреєва і більш нікого.

Тобто й подальше існування убогого маршруту №14, який складається тільки з однієї маршрутки, саме від цього підприємця і залежатиме.

Теги: перевезення пасажирів Кременчук

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись