Новини з 1996 року

У мерії передумали економити кошти на кременчужанах - учасниках АТО: куплять тепловізори та безпілотник

Олександр Курилов 15 грудня 2015 12:17 824 0

Спеціальна робоча група міськвиконкому сьогодні відновила розгляд листів командирів військових частин, у яких служать кременчужани і які потребують допомоги.

Останнього разу така комісія засідала на початку серпня цього року, а сьогодні її засідання проводив заступник мера Кременчука з питань ЖКГ Валерій Декусар.

Чому саме заступник мера з питань ЖКГ взявся за вирішення військових питань? На це є відповідь – Валерій Декусар нині хоч і обраний заступником мера, на офіційній посаді перебуває на військовій службі, а у Кременчуці лікується у госпіталі для ветеранів.

Втім мова про саме засідання, на якому його учасники – віце-мер та міські волонтери розглядали заявки військових з проханнями про допомогу, які датовані серпнем цього року.

Головний мотив засідання – у цьогорічному міському бюджеті з виділених на допомогу кременчужанам-військовим 3-х мільйонів гривень ще залишається 576 тисяч грн., які потрібно витратити до кінця року (у 2016 році міськвиконком планує знову виділити 3 мільйони гривень, які теж буде витрачено для потреб військових частин, у яких служать кременчужани.

Тож, за прийнятими сьогодні рішеннями, міська влада терміново закупить запчастини для різних авто, купить безпілотник і захищений комп’ютер для розвідки. Ще серед таких справ – батальйону «Айдар» допоможуть із запчастинами і найголовніше – передадуть три рації батальйону «Дніпро 1», які з травня припадають пилом у сейфах градоначальників.

Про що слід зауважити – це настанова заступника мера Валерія Декусара з приводу майбутніх закупівель для потреб військових. «Роздягнутих в армії немає, голодних – теж. Але є потреби в засобах стеження та засобах спостереження», - зазначив заступник міського голови. Інше, про що розповів Декусар, – сьогодні в армії є потреба в запчастинах для авто. Причина – з тих автомобілів,  що передавали військові комісаріати, третина залишилася на дорогах через несправності.

Останнє – загалом заявок військових, що лежать у мерії без руху з літа, було з три десятки. До цього часу таких листів з проханнями про допомогу задовольнили аж 13. Щодо сум допомоги, то більша частина з неї, зрозуміло, опинилася у військовій частині 3059 (окремий міський батальйон Нацгвардії). Втім іншим військовим бригадам, за висновками року, хоч і небагато, але місто з допомогою волонтерів теж допомагало.

 

 

 

Теги: Допомога учасникам АТО Підтримка оборониАТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 130 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 541 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1856 0