Новини з 1996 року

У мерії - новий кременчуцький транспортний дерібан, тобто - конкурс. Проект рішення оприлюднено

Олександр Курилов 03 липня 2016 13:22 847 0

Кременчуцькі чиновники переформатують транспортні перевезення пасажирів маршрутними таксі, а початок буде покладено з нового конкурсу для перевізників.

Проект рішення щодо проведення конкурсу оприлюднено на сайті міськвиконкому.

Згідно з конкурсними умовами, маршрут № 2-В, яким громадяни дістаються до Крюкова, чиновники міськвиконкому раптом зв’язали в один пакет з маршрутом №28, яким опікується відомий транспортний бізнесмен і директор маршруту  Юрій Кирєєв.

Натомість єдиний колись пакет з трьох маршрутів - №15-Б, №18 та №30, на яких перевезення пасажирів здійснює фірма «Ямщик», розбито на три окремічастини.

Тобто слід розуміти, що це теж будуть дерибанити  й ділити.

Звідки такі зміни й чому маршрут у Крюкові раптом прив’язали до руху маршруток на 3-ій Занасип і що стоїть за поділом трьох маршрутів, які були раніше  в одному пакеті, – на це запитання чиновники не відповідають.

Втім відповідь на першу частину цього запитання лежить на поверхні.

Мова йде про щоденне стягування з водіїв коштів за путівку.

Тож якщо раніше водії на маршруті №2-В платили своєму попередньому директору по 160 гривень, то тепер ця сума зросте до 260 грн.

Про що слід додати – умови нового конкурсу визначені представниками міськвиконкому без жодного громадського обговорення, а саме питання на засіданні виконкому планується розглянути терміново й додатково.

Тобто хтось дуже поспішає подер ибанити міські маршрути перевезень пасажирів. А відбирати та ділити у нашій мерії вміють.

 

Теги: 2726

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1698 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2775 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 1686 0