Новини з 1996 року

У місцевому транспорті грає жива музика, або про сумне надбання влади

Марина Баніт 22 січня 2017 15:23 865 0

У нелегкі часи українців заганяє нинішня влада. Але будь-яка криза у житті людини може мати два виходи – поразку або ж перемогу після переосмислення та жорсткої боротьби з обставинами.

Тож трохи з сумом, але залюбки сьогодні у кременчуцькому транспорті пасажири слухали спів під гітару молодого, приємного та ввічливого парубка. Залюбки, бо щирою українською, приємним тембром голосу співав пісню з глибоким смислом. Паралельно у серці закрадався сум, бо всім зрозуміло, що хлопчина не ледащо, не просто тягне руку, а підготовлений і гарно виступає, тож, імовірно, у хлопця немає іншого способу заробляти гроші.

Присутні у транспорті без якихось закликів почали протягувати хлопцю гроші. Хотілося допомогти йому. Адже що він не з кишень краде, не людей грабує, а заробляє співом.

Хлопець вийшов з транспорту, а пасажири почали обговорювати почуте й побачене. Кондуктор сказала, що хлопець має якесь посвідчення, можливо, є інвалідом по здоров’ю. Усі присутні жінки та чоловіки поважного віку казали одне: хлопець - молодець, а ось за владу соромно, що кожного місяця все гірше жити, нові закони крадуть з обличчя громадян посмішки.

Але, з іншого боку, виживають сильніші, і криза кидає виклик новому поколінню. Тож якщо молодь знайде шлях до перемоги, наступне покоління не буде пускати до влади тих, хто не дбає про інших.

Теги: Новини Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1265 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1927 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2464 0