Новини з 1996 року

У місті квітне парканний живопис. Згадують останніми словами наших чиновників. Фото

Олександр Курилов 22 квітня 2017 10:04 891 0

У Кременчуці – черговий розквіт живопису на паркані. Зміст його – обурені громадяни у стилі фресок пишуть свої обвинувачення на адресу власних кривдників.

Відмінність такої творчості дорослих  від творчості дітей, які зазвичай пишуть на стінах назви рок-груп чи своїх улюблених писань, - велика. У дорослих – усе набагато серйозніше.

Тобто люди пишуть прізвища. Тож якщо недавно на міських парканах можна було почитати про співіснування місцевих правоохоронців та наркотиків, то нині інше.

З прізвища, про яке згадали на паркані, що поряд з Автозаводським районним судом та нашою академією, мова йде про відповідність напису частині ініціалів одного з керівників департаменту соціального захисту міськвиконкому.

Чому цьому керівникові ініціюють зраду учасників  АТО – не пояснюється. Єдине, що напис розміщено в людному місці і його бачать гості, які приїжджають у нашу мерію теж.

Що вони мають подумати, побачивши таку творчість, і що думають з цього приводу кременчужани  – у репортера немає відповіді на це запитання.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 264 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 625 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1366 0