Новини з 1996 року

У місті буде сміттєвий конкурс. Чому площу перед виконкомом намагатимуться залити фекаліями?

Олександр Курилов 09 жовтня 2019 16:57 292 0

Чиновники Кременчуцького міськвиконкому проведуть спеціальний конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення побутового сміття та рідких відходів.

Конкурс виграє КАТП 1628, як єдиний його учасник, бо інших таких підприємств у місті немає.

Це сьогодні - засідання комісії міськвиконкому з питань підготовки регуляторних актів, на якому взялися втілювати новий закон про ЖКГ та вказівки з обласного відділення Антимонопольного комітету.

За тим, що розповіли, – конкурс відбудеться й сьогодні переможцем стане комунальне підприємство. Далі, можливо, в цій справі з’являться інші виконавці.

Щодо питань, на які поки що немає відповіді, то вони стосуються зміни вартості вивезення сміття й слід так розуміти, що після конкурсу ця послуга подорожчає.

І початок тут – усі сміттєвози кременчуцькі чиновники повинні обладнати навігаторами для контролю за їх рухом (що вже було в нашому місті). Скільки це коштуватиме – поки що сказати неможливо.

Інше, що можливо сказати, – в місті виникнуть проблеми.

Мова тут про популярних приватних надавачів послуг із вивезення рідких відходів.

Їхні послуги популярні в приватному секторі Кременчука, бо в третини нашого міста немає центральної каналізації й робити її ніхто не планує.

І цих асенізаторів, з якими періодично воює перший заступник мера Пелипенко і яким вартість послуг невпинно підвищують, очікують важкі часи. Їм заборонять проводити свою діяльність, але вони зможуть стати підрядниками КАТП 1628.

А от чи погодяться вони на такі підряди, чи простіше їм буде залити службові автівки наших градоначальників на площі Перемоги не надто приємним вмістом цистерн своїх авто, – хтозна.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1273 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1940 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2489 0