Новини з 1996 року

У місті - висування кандидатів у народні депутати. Максимальний номер представника Кременчука – 53

Олександр Курилов 10 червня 2019 13:45 1228 0

У Кременчуці – політичний ажіотаж, за яким найбільш активні мешканці висуваються в народні депутати.

Саме висування відбувається за партійними списками, також представники партій обирають собі округи, якщо в партійних списках місця їм не знайдеться.

Відповідно, найближчий до успіху кандидат з Кременчука – це Олег Сазонов, який отримав у передвиборчому списку «Опозиційного блоку» номер 53.

Втім це не одна причина для успіху. Вихованець кременчужанина Сазонова, спортсмен Жан Беленюк, піднявся ще вище й отримав №10 у передвиборчому списку партії «Слуга народу».

Більше кременчуцьких прізвищ у партійних списках немає.

Однак є кандидати від партій, які будуть балотуватися по мажоритарному округу №146.

І початок тут – від неочікуваного висування для активістів партії «Сила і честь» директора комунального кременчуцького підприємства Сергія Перепелятника.

Неочікуваного, бо з цим висуванням розвиток цієї партії в Кременчуці, вочевидь, піде у зворотний бік.

Також ми побачимо в передвиборчому бюлетені місцевого представника партії Вакарчука «Голос» – Ростислава Зауральського, який є працівником Кременчуцького пологового будинку.

Боротися за мандат у Кременчуцькому виборчому окрузі №146 буде й учасник АТО, керівник «Правого сектора» на Полтавщині Ігор Чадюк.

Ще на цих виборах за звання народного депутата боротимуться депутати міської ради Оксана Піддубна й Тетяна Сідерка та колишній заступник міського голови Кременчука Геннадій Музика, який сьогодні працює на Кременчуцькому автомобільному заводі.

Втім це ще не весь список, бо Кременчуцький округ №146 обіцяють накрити своїм кандидатом у партії «Слуга народу» й, вочевидь, так само вчинять у партії колишнього президента України Петра Порошенка, керівник якої в нашому місті – перший віце-мер Кременчука Володимир Пелипенко.

Однак прізвища, які будуть надані кременчужанам на ознайомлення, не будуть ні революційними, ні переконливими.

Останнє – про участь у дострокових виборах до Верховної Ради нашого міського голови Віталія Малецького.

З того, що є в нашому місті, – мер Кременчука поза виборами до парламенту не залишиться і, мабуть, як раніше повідомляло його Інтернет-видання «Тудей», Віталій Малецький візьме в них участь.

Наш мер буде агітувати в Кременчуцькому та Глобинському районі та Горішніх Плавнях, але не за себе, а проти власника Полтавського ГЗК, який поховав ідею нашого мера про будівництво нового мосту в Кременчуці, – Костянтина Жеваго.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 206 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 376 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 612 0