Новини з 1996 року

У міськвиконкомі скандально-теплові страждання. На лівобережжі Кременчука підвищать тарифи за тепло ?

Олександр Курилов 05 квітня 2016 10:41 1043 0

Міська влада Кременчука береться за реформу системи опалення на лівобережжі міста, чим до сьогоднішнього дня опікувалося ПАТ «Полтаваобленерго».

Для самих мешканців такі реформи, крім підвищення тарифів, яке ініціюють у мерії на наступний опалювальний сезон, - нічого не дасть.

Це у міськвиконкомі міський голова Кременчука Віталій Малецький пояснив журналістам, як він збирається виходити з війни з ПАТ «Полтаваобленерго», ініційованої діями та словами наших чиновників і його самого.

Вихід, за словами Малецького, такий, як у Крюкові, де тарифи на тепло й гарячу воду для громадян вищі, ніж по всьому місту, а заборгованість бюджету за тепло перед ТЕЦ «КВБЗ» досягла 25 мільйонів гривень.

Втім про все по порядку.

Головна  комунальна проблема на лівобережжі Кременчука сьогодні  – ПАТ «Полтаваобленерго», адміністрація якого підтримала необдумані заяви кременчуцьких градоначальників і мера міста Віталія Малецького щодо розриву угоди про оренду квартальних тепломереж.

Ці заяви з боку мерії з погрозами щодо припинення оренди квартальних мереж, за що місто отримувало 12 мільйонів гривень, уже ПАТ «Полтаваобленерго» саме втілює в життя.

Енергетична компанія відмовляється від кременчуцьких мереж сама й робить це через суд.

Примусити ж енергетиків ремонтувати квартальні мережі та обслуговувати центральні теплові пункти без їхнього бажання ніхто не може.

У ПАТ «Полтаваобленерго» є магістральні мережі, від усього іншого енергетики відмовляться.  

Звідси й результат – міськвиконкому потрібно буде самому займатися трубами у мікрорайонах.

Ще «результат» – місто втратило 12 мільйонів гривень у міському бюджеті, за рахунок яких утримувалося підприємство «Благоустрій Кременчука» - кошти, які сплачували енергетики місту за оренду мереж.

Втім головним усе-таки є труби й гаряча вода та опалення у квартирах лівобережної частини Кременчука.

«Це питання розглядається, але має бути вирішена спочатку проблема заборгованості ПАТ «Полтаваобленерго», що стосується квартальних мереж. Щодо подальшої схеми теплопостачання, то все буде переведено в КП «Теплоенерго», де є фахівці», - така відповідь міського голови Віталія Малецького представникам ЗМІ.

Журналісти цікавилися, чи відбудеться у місті наступний тепловий сезон й наскільки вплине на все нинішня суперечка мера Кременчука з енергетиками.

Інше від Віталія Малецького - про нову схему теплопостачання в КП «Теплоенерго». Буде прийнято на роботу  272 спеціалістів, які раніше займалися обслуговуванням тепломереж у ПАТ «Полтаваобленерго». Але спочатку всі будуть розглядати борги минулих років.

Далі ж просто запитання без відповіді – новим 272-м спеціалістам уже КП «Теплоенерго», які займуться обслуговуванням квартальних мереж та центральних теплових пунктів, потрібно платити зарплату.

За рахунок чого й кого це буде зроблено?

Місто має вже один приклад з ТЕЦ «КВБЗ»,  його відпускними тарифами на тепло й більшою вартістю комунальних послуг, якими мешканців Крюкова забезпечує КП «Теплоенерго».

І це приклад для всіх інших кременчужан – поганий.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 595 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 995 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1449 0