Новини з 1996 року

У міськвиконкомі обговорили Стратегію розвитку міста Кременчука на період до 2028 року

Марина Баніт 13 березня 2018 12:01 497 0

У міськвиконкомі сьогодні відбувалося засідання з приводу реалізації Стратегії розвитку міста Кременчука.

Спеціалісти міськвиконкому та «Проміс» обговорювали етапи розвитку міста: по суті це комплекс з більше 70 проектів, які будуть реалізовуватися в рамках програми.

Наразі текст Стратегії міста Кременчука опубліковано і з ним можна ознайомитися за посиланням ТУТ.

У самому тексті йдеться про мету даного заходу.

«Стратегія розвитку міста Кременчука на період до 2028 року розроблена за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Уряду Канади.

Фінансування заходів і проектів Стратегії розвитку міста передбачається за рахунок: міського бюджету; міжбюджетних трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам; фінансових ресурсів суб’єктів регіональної політики, державних та приватних партнерів, об’єднаних на принципах державно-приватного партнерства, міжнародних інституцій; капітальних видатків державного бюджету; державних цільових програм, у тому числі програм подолання депресивності територій; угод щодо регіонального розвитку; програм і заходів, включаючи інвестиційні програми (проекти), що реалізуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. За підтримки міжнародних донорських організацій міста прагнуть реалізувати дії з підтримки заходів, що стосуються підвищення науково-технічного потенціалу, розвитку підприємництва, демократизації процесів управління, гендерного бюджетування та підвищення ролі жінок у процесах управління громадою, тимчасового розміщення та розселення переміщених осіб, їхньої інтеграції у приймаючих громадах. Ці проекти є частиною довгострокової підтримки країн ЄС, США, Канади та інших країн світу».

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3408 0
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 108 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 301 0