Новини з 1996 року

У міськвиконкомі Кременчука – сьогодні день покарання пенсіонерів. Штрафують інвалідів з протезами

Олександр Курилов 27 жовтня 2016 15:33 1098 0

У Кременчуці сьогодні – свято законності, або засідання адміністративної комісії, яке раз на два тижні проводять наші чиновники. Тема засідання – покарання порушників, які провинилися перед міськвиконкомом.

Сам процес покарання відбувається досить швидко. Тож спочатку у пенсіонера запитують, чи визнає він свою вину, а далі починаються самі розбори.

За сміття на городі щастить

Тож перша у списку – 65-річна Ольга Тупар, яка, за рапортом патрульної поліції, палила багаття на дорозі в районі вулиці Козацької.

Скаргу написали  сусіди, зі скаргою жінка не погоджується, бо «…сусідка сама палить сміття й ще скидає його в яму».

Переживання керівника юридичного управління мерії з цього приводу  – чому протокол від поліції стосовно цієї бабці надійшов до мерії так пізно. Інше від нього – завдання пенсіонерці, аби та притягла на засідання міськвиконкомівського трибуналу своїх сусідів для відповіді.

Про що слід додати – здоровий глузд у цьому випадку дивом, але переміг.

Бабцю, яка почала довгу розповідь про своїх неправильних сусідів, відпустили. 

А за збір пляшок – штрафують

Це ще один кременчуцький «злочинець» - Олександр Коваленко, пенсіонер. Від пояснень під час складання протоколу  відмовився. Протокол складала поліція.  Винуватець - інвалід другої групи, пенсія 1040 грн.,  біля смітника організував прийом порожніх пляшок. Скло, як він сам розповідає, -  використовував на дачі – зробив паркан з пляшок. Тепер робити паркани з пляшок чоловік уже не буде. Штраф йому як інваліду від «трибуналу» – 340 гривень.

За торгівлю помідорами теж карають

Ще одна жертва боротьби за законність - пенсіонерка Ольга Рашовець, яка торгувала овочами. Тобто – помідорами у невстановленому місці на вулиці Героїв Бреста. Кременчужанка висловила масу версій про те, як їй привезли помідори з Кіровоградської області й про все інше.

Однак серед того, що розповіла, зрозуміло одне - торгувала замість дочки, яка перебуває в декреті. Ще з того, що розповіла про себе, – у неї немає ноги, а протез натирає м’язи. Звідси й сльози. Покарали пенсіонерку по-доброму – виписали 170 гривень штрафу. Це якраз та сума, яка була потрібна, аби поїхати в Полтаву та вирішити там справу з протезом, який не так сидить на нозі. 

Аргументи репортера, що комісія чинить не по-людськи й замість того, аби карати людей, слід відкривати у місті місця для торгівлі яка у нас вкрай монополізована,  представники комісії не сприйняли.

 

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 382 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 859 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3366 0