У міськвиконкомі Кременчука – сьогодні день покарання пенсіонерів. Штрафують інвалідів з протезами
У Кременчуці сьогодні – свято законності, або засідання адміністративної комісії, яке раз на два тижні проводять наші чиновники. Тема засідання – покарання порушників, які провинилися перед міськвиконкомом.
Сам процес покарання відбувається досить швидко. Тож спочатку у пенсіонера запитують, чи визнає він свою вину, а далі починаються самі розбори.
За сміття на городі щастить
Тож перша у списку – 65-річна Ольга Тупар, яка, за рапортом патрульної поліції, палила багаття на дорозі в районі вулиці Козацької.
Скаргу написали сусіди, зі скаргою жінка не погоджується, бо «…сусідка сама палить сміття й ще скидає його в яму».
Переживання керівника юридичного управління мерії з цього приводу – чому протокол від поліції стосовно цієї бабці надійшов до мерії так пізно. Інше від нього – завдання пенсіонерці, аби та притягла на засідання міськвиконкомівського трибуналу своїх сусідів для відповіді.
Про що слід додати – здоровий глузд у цьому випадку дивом, але переміг.
Бабцю, яка почала довгу розповідь про своїх неправильних сусідів, відпустили.
А за збір пляшок – штрафують
Це ще один кременчуцький «злочинець» - Олександр Коваленко, пенсіонер. Від пояснень під час складання протоколу відмовився. Протокол складала поліція. Винуватець - інвалід другої групи, пенсія 1040 грн., біля смітника організував прийом порожніх пляшок. Скло, як він сам розповідає, - використовував на дачі – зробив паркан з пляшок. Тепер робити паркани з пляшок чоловік уже не буде. Штраф йому як інваліду від «трибуналу» – 340 гривень.
За торгівлю помідорами теж карають
Ще одна жертва боротьби за законність - пенсіонерка Ольга Рашовець, яка торгувала овочами. Тобто – помідорами у невстановленому місці на вулиці Героїв Бреста. Кременчужанка висловила масу версій про те, як їй привезли помідори з Кіровоградської області й про все інше.
Однак серед того, що розповіла, зрозуміло одне - торгувала замість дочки, яка перебуває в декреті. Ще з того, що розповіла про себе, – у неї немає ноги, а протез натирає м’язи. Звідси й сльози. Покарали пенсіонерку по-доброму – виписали 170 гривень штрафу. Це якраз та сума, яка була потрібна, аби поїхати в Полтаву та вирішити там справу з протезом, який не так сидить на нозі.
Аргументи репортера, що комісія чинить не по-людськи й замість того, аби карати людей, слід відкривати у місті місця для торгівлі яка у нас вкрай монополізована, представники комісії не сприйняли.
Коментарі
Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись