Новини з 1996 року

У міськвиконкомі Кременчука розвивають газовий бізнес. Заступник мера Кравченко і газові заправки

Олександр Курилов 20 лютого 2017 11:10 1323 0

Кременчуцькі чиновники  візьмуться за розвиток модульних газових заправок у місті й ставитимуть такі на вулицях міста. Зокрема, на вулиці Київській, де частину їх уже поставлено й іншу частину змонтують.

Відповідне оголошення оприлюднив ЗМІ міський голова Віталій Малецький. За його словами, мова йде про вулицю Київську, де такі заправні станції поряд з будинками вже встановлено, але працювати вони почнуть після рішення міськвиконкому.

Пояснення заступника міського голови Дмитра Кравченка (вочевидь, це його бізнес, бо віце-мер оприлюднив усе сам): мова в цьому випадку йде про модульні АЗС, зразка такої, яку хотіли встановити біля магазину «Амстор». Самі заправні станції сертифіковані, тобто дозвіл міськради на їх розміщення не потрібен.

Єдине – у випадку розміщення такої модульної газової заправки на території біля магазину «Амстор»  цей варіант не відповідав вимогам.

Читайте також: Вартість проїзду в маршрутках Кременчука не зросте - антимонопольники не дозволяють

А от випадок розміщення таких же газових заправних станцій на вулиці Київській вимогам розміщення газових АЗС нашого  міськвиконкому відповідає.

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 191 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 360 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 605 0