Новини з 1996 року

У міськвиконкомі Кременчука погані тенденції. Втікати від відповідальності – це неправильно

Олександр Курилов 27 травня 2018 12:38 515 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький знайшов спосіб, як зробити своїх підлеглих крайніми у своїх же помилках і через бездіяльність власну та своїх вісьмох заступників.

Це останнє засідання міськвиконкому минулої п’ятниці  й одне з питань, яке було на ньому затверджено. Й мова тут про виділення приміщення колишнього стаціонару шкірно-венерологічного диспансеру, що в Крюкові, яке віднині рішенням чиновників передається Кременчуцькому центру ранньої реабілітації дітей-інвалідів. 

Саме рішення є позитивним – будівля цього диспансеру передається дітям.

Однак застереження мера міста Віталія Малецького тут вкрай дивні. За його словами, як слід розуміти, з міського бюджету на справу реконструкції нового приміщення кошти не виділятимуться й зрозуміло чому.

У міському бюджеті грошей не вистачає на зарплати чиновникам, а не те, що на потреби дітей. Звідси й настанова мера міста до директора Центру ранньої дитячої реабілітації.

Керівник має сам шукати кошти для утримання (ремонту) отриманої старої  будівлі або в області (обласний бюджет), або у Фонді Державного регіонального розвитку (ДФРР).

«Програма плюс» не зв’язувалася з керівником цього дитячого Центру, аби запитати її точку зору. Однак з того, що є сьогодні, мова про наступне.

Полтавський обласний бюджет, якщо місто хоче взяти звідти кошти, й Державний Фонд регіонального розвитку – речі доволі серйозні. Й посилати в такі установи по гроші одного керівника міського підрозділу – вкрай несерйозно, бо завершаться такі походи безрезультатно.

І, здається, наш мер мав би це розуміти – до таких речей слід підходити серйозно, а не просто – піди туди, не знаю куди…

А нормальний підхід у цій справі – це коли мер Кременчука Малецький доручає такі речі своєму заступнику з будівництва Кравченку й говорить йому: а зроби для міськвиконкому ось те і те.

Напиши програму для ДФРР та обласного бюджету й впиши туди ремонт нового приміщення для дітей і не тільки це. Впиши ще заміну всіх світлофорів у місті  на сучасні, впиши будівництво каналізаційних мереж для тих районів міста, в яких їх не вистачає, й напиши проект на появу в Кременчуці нової опорної школи й не тільки. А далі, й це мер мав би теж сказати, будемо всі разом міськвиконкомом втілювати ці проекти в життя.

Гірше, однак, що цього в нашому місті немає й, вочевидь, не буде. А от що придумати, аби наші чиновники запрацювали як люди, а не як останні ледацюги, для яких бенефіс міськвиконкому - це відкриття майданчика біля кафе, де можна попити пива, – на це питання немає відповіді.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись