Новини з 1996 року

У міськвиконкомі Кременчука почалася закрита нарада губернатора Головка та керівників підприємств

Олександр Курилов 02 листопад 2015 15:26 640 0

Губернатор Полтавщини Валерій Головко сьогодні проводить закриту від ЗМІ нараду з керівниками промислових підприємств Кременчука. Тема наради – результати виборів у нашому місті. За цими результатами місцеві «політтехнологи», які  підвищували свою кваліфікацію на проведенні суботників та створенні кишенькових партій, опустили пропрезидентську «Солідарність» трохи нижче плінтуса.

За тим, що очікується, керівники промислових підприємств відтепер допоможуть першому віце-меру Віктору Калашнику з виборами, інакше справи того – не дуже.

«Для мене все зрозуміло. Слід підтримати того, хто робить справу, а не того, хто невпинно балакає», - зазначив репортеру власник ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько.  

Про що варто додати – так це про присутніх. Отже, на нараду дружно зайшли керівники найбільших заводів  нашого міста – представники ПАТ «АвтоКрАЗ», колісного заводу, «Лукаса»…. Однак серед учасників  репортер не побачив власника ПАТ «Кредмаш» Миколу Данилейка. 

Як відомо, у Кременчуці 15 листопада відбудеться другий тур виборів міського голови. За посаду мера змагаються перший віце-мер Віктор Калашник та його заступник Віталій Малецький. Сама нарада проводиться через оприлюднену паном Малецьким заяву, в якій він назвав свого конкурента віртуальним мером Кременчука й заявив, що викликає останнього на дебати.

 

 

 

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись