Новини з 1996 року

У міськвиконкомі горе. Невідомі розбили Новорічну кульку міського голови Віталія Малецького

Олександр Курилов 09 січня 2018 12:20 3428 0

У Кременчуцькому міському виконавчому комітеті – справжня трагедія. Вона настільки важка й жахлива, що словами її не передати.

І мова тут про скляну кульку, яку наш міський голова Віталій Малецький отримав 4 дні тому від агентства "Укрінформ" як визнання того, що фото саме нашої новорічної ялинки найкраще в Україні.

А таке голосування – чиє фото новорічної ялинки краще: наше чи з Вінниці - тривало у Фейсбуку й участь у цій справі, бо на вуха поставили всіх, взяли до 10 тисяч мешканців нашого міста.

Відомо, що змагання в заочному визнанні наш міськвиконком виграв і нам дістався головний приз – невелика кулька на ялинку вартістю 15 гривень.

Цей подарунок мер Віталій Малецький власними руками повісив на ялинку й там він пробув аж три дні.

А нині – печальна новина: подарунок нашого мера розбили невідомі хулігани й призу як такого в нас уже немає.

Усю цю трагічну історію наш міський голова розповів сьогодні на апаратній нараді в міськвиконкомі  й враження від неї одне й таке.

Ми всі були дітьми й у кожного була своя улюблена цяцька, яку ми в дитинстві губили чи розбивали. Й зрозуміло, що це була справжня трагедія – на три дні плачу.

Тож і прохання наше до міського голови: пане Віталію, все виправиться.

Ось через 365 днів буде новий, 2019 рік. Буде новий конкурс, на якому кременчужани дружно проголосують за нове заочне визнання того, що в нас усе – найкраще, й вам дадуть нову скляну кульку.

І в цьому жодного сумніву немає – перемога в цій справі буде за нами.  

Нагадаємо, 4 січня, під час урочистого вивішування подарунка на ялинку Віталій Малецький зазначив, що тепер у Кременчуці з’явиться нова традиція - фотографуватися біля новорічної арки на фоні кульки від «Укрінформу»  та загадувати бажання. Однак, не так сталося, як гадалося.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись