Новини з 1996 року

У міськвиконкомі - таємний тендер на автомобілі. БІДА - ВАРТІСТЬ ЇХНІХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ НА ОБІД ПІДВИЩИЛАСЯ

Олександр Курилов 28 грудня 2015 11:16 1043 0

Кременчуцькі чиновники провели сьогодні, зранку, черговий таємний тендер на автомобілі, зміст якого не розкривається. Все відбувалося без  присутності свідків, а до розкриття пакетів з пропозиціями долучили вкрай обмежену кількість осіб. За тим, що відомо, за зачиненими дверима говорили про автотранспорт, про дорожнечу користування власними іномарками й необхідність користування службовими авто

Версій з приводу таємної закупівлі, яка відбулася сьогодні, -  дві. За першою – новий міський голова Малецький терміново купить нові іномарки своїм заступникам.

За другою – мова йде про затвердження витрат на утримання службового транспорту для перевезення чиновників з дому на роботу, з роботи на обід, знову на роботу й додому.

Однак  про що саме йдеться (нові автомобілі не купуватимуть, бо це вже занадто), нікому не відомо.

Сам тендер на перевезення градоначальників пройшов за зачиненими дверима від представників ЗМІ. Проводив цей важливий для життя чиновників захід перший віце-мер Володимир Пелипенко.

Свідки проведення – другий віце-мер Дмитро Кравченко, керівник управління економіки мерії Микола Здойма та начальник управління капітального будівництва Микола Шендрик.

Очікується, що, за результатами тендера, міськвиконком витратить на утримання службового транспорту для перших осіб мерії 5 мільйонів грн.

Такі витрати дадуть останнім вести повноцінний спосіб життя – їздити містом вранці та увечері, спокійно приїжджати на обід і головне – не знати, що таке у Кременчуці громадський транспорт.

Теги: таємний тендер у Кременчуці

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 1037 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1480 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1920 0