Новини з 1996 року

У міськраді не знають вартість скверу, який спорудять перед торговим центром обласного чиновника

Олександр Курилов 28 січня 2016 15:36 763 0

Надалі в пріоритеті будівництва у нашому місті відбудуться зміни. Зміни стосуються черговості будов, які планують спорудити за кошти міського бюджету.

Тож якщо раніше можна було говорити про продовження реконструкції парку «Придніпровський», меморіалу «Вічно живим», то надалі всі пріоритети змінюються.

Головним у 2016 році для мера Малецького цього разу буде сквер біля торгового центру на вулиці Манагарова, що у Крюкові. Цей торговий центр ще до свого обрання заступником голови облради  збудував директор Центрального ринку Євген Холод.

Нині ж – логічне завершення початого.

Це на минулому засіданні міськвиконкому чиновники прийняли спеціальне рішення з цього приводу. В останньому ж ідеться про вказівку: делегувати комунальному виробничому підприємству «Кременчуцьке міське управління капітального будівництва»…функції…замовника    з проектування та реконструкції об’єкта: «Реконструкція та благоустрій бульвару в зоні вул. Генерала Манагарова в м. Кременчуці».

Також, за вказівкою чиновників міськвиконкому, Управління капітального будівництва мерії має  виконати проект, провести експертизу та здати його в експлуатацію.

«Поки що не можу сказати, у скільки місту обійдеться цей проект. Немає самого проекту та інших вихідних даних», - так прокоментував нову ініціативу «батьків міста» керівник УКБ Микола Шендрик.

За тим, що відомо, проектування такого скверу за бюджетні кошти вже активно ведеться й головне питання, яке обговорюють, – чи слід  спорудити поруч з приватним торговим центром фонтан? Зрозуміло, що все це – проектування, облаштування… території поруч з торговим центром, на якому, напевно, напишуть ім’я заступника голови Полтавської облради Євгена Холода, відбуватиметься за бюджетні кошти.

Про що слід додати -  в історії міста це перший приклад допомоги бюджету підприємцю. Раніше бюджетні кошти для такої мети не використовувалися.

 

 

 

 

 

Теги: Економіка КременчукаБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 305 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 671 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 528 0