Новини з 1996 року

У Міському палаці культури презентували книгу про репресованих кременчужан

Ксенія Омельченко 17 квітня 2018 16:13 551 0

Сьогодні, 17 квітня, у малій залі Міського Палацу культури відбулася презентація книги Лідії Гришко «Хотілося б усіх поіменно назвати».
 


Це видання – спроба систематизувати зібрані матеріали в Книгу Пам’яті жертв політичних репресій у Кременчуці та Кременчуцькому районі, відтворити трагічні сторінки історії Кременчуччини,  коли кожну людину могли обмовити, оголосити злочинцем, розстріляти без слідства. 

Усього, за словами авторки, до книги увійшло понад 3 тисячі імен наших земляків, які постраждали від  тоталітарного режиму.
 


Загалом на презентації книги були присутні і краєзнавці, і педагоги, і бібліотекарі, і школярі  – усі, хто цікавиться новітньою історією України та свого міста.
  

Крім розповіді про саме видання, під час презентації присутні мали змогу подякувати авторці за величезну й кропітку роботу та поділитися власними історіями, що пов'язані з цією книгою. Зокрема, присутні почули болючу, але відверту історію головного редактора ПТК "Візит" Анни Плаксій, яка завдяки праці Лідії Гришко віднайшла свого дідуся.
 

Більше про книгу та її авторку читайте в новому випуску тижневика "Програма Плюс" з 19 квітня.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись