Новини з 1996 року

У міській художній галереї відкрилися три виставки місцевих митців. ФОТО

Альбіна Козлова 23 січня 2019 17:30 823 0

Сьогодні, 23 січня, в міській художній галереї відбулося урочисте відкриття трьох виставок, дві з яких персональні: «Обличчям до життя» та «Побач красу». А третя присвячена ювілею кременчуцького архітектора - «Виставка – пам'ять архітектора Петра Сергєєва».

Виставка картин Надії Нікітіної (Шацило) така ж яскрава та прекрасна, як і художниця. Майстриня - чудова жінка, вона по-життєвому мудра та по-дитячому наївна в зображенні навколишнього світу. Її картини розміщені у великій залі галереї, тому що їх багато, вони об'ємні, яскраві, великогабаритні.

Картини Надії Нікітіної (Шацило)

Серед її робіт більше натюрмортів та пейзажів, але останнім часом художниця захопилася портретним живописом. Родзинкою її пензля є серія портретів кременчужан: художників, поетів, відомих діячів та рідних серцю людей.

Не менш талановитими є роботи Валентини Панченко із соломки, серед яких переважають картини флористичного живопису, а нещодавно майстриня почала оформляти ікони, які дарує релігійним організаціям, тож на виставці була представлена лише частина її робіт.

Роботи Валентини Панченко

У малій залі розміщено фотовиставку творів архітектурного мистецтва відомого не лише в Кременчуці архітектора Петра Сергєєва.

Добірка фотографій Ігоря Носова та кілька графічних робіт Оксани Бойко розкривають цю тему. Родина митця представила архівні фотографії, статті, серію акварельних етюдів та унікальних графічних замальовок з пленерів батька, портрети й барельєфи (з приватної колекції).

Фотографії споруд Сергєєва

Поруч з творчим доробком Петра Сергєєва можна побачити прекрасні скульптури з дерева його сина Сергія та іменні вишиті ікони доньки Тетяни.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 690 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1104 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1553 0