Новини з 1996 року

У Лубнах обприскують ялинки, щоб їх не крали, у Кременчуці ялинки прикрашають і не охороняють

Валерія Макряшина 11 грудня 2019 10:30 915 0

Ось і наближаються головні зимові свята. Разом із ними й приємні турботи. Тоді як у Кременуці, крім закупівлі дороговартісної ілюмінації та розвішування всюди гірлянд, зайнятися більше нічим, жителі Лубен почали активну підготовку до святкувань із безпеки зелених красунь, що ростуть у парках та скверах міста. 

Так як не кожен хоче витрачати власні кошти на придбання ялинки на ринку, бере сокиру і йде в парки та сквери зрубувати новорічні дерева. Так, вони виростуть, щоправда, нескоро.

Адже щоб ялинці вирости до 1,5 м, потрібно 8-10 років.

Тож із метою запобігання нищенню та крадіжкам ялинок перед новорічними святами КПФ "Конвалія" проводить обприскування цих дерев липким розчином із додаванням речовин, які виділяють різкий неприємний запах, коли така ялинка потрапить у приміщення. 

Розчин абсолютно безпечний для дерев, але змити його неможливо, він сам із часом зникає під впливом атмосферних опадів.

Тому після обробки хвойних дерев охочих отримати безкоштовну ялинку до свят суттєво поменшає. Крім того, з 10 по 31 грудня 2019 року в міських парках та скверах будуть патрулювати наряди поліції та громадських формувань.

У Кременчуці патрульні наряди патрулювати також будуть, щоправда, де саме й коли, поки що невідомо. А наразі наші ялинки, навпаки, "дощиком" прикрашають і  гірляндами. Більше того, їх охороняють так собі.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1312 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1679 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2025 0