Новини з 1996 року

У ліцеї №4 відбувся доброчинний ярмарок задля порятунку життя вчительки

Ксенія Омельченко 20 березня 2018 11:06 1152 0

"Хто врятує одне життя, той врятує увесь світ" – таку назву мала акція, організована задля збирання фінансової допомоги вчителю малювання ліцею Ганні Володимирівні Горбань. Про це повідомляє міський департамент освіти.

Традиційний для Кременчуцького навчально-виховного комплексу №4 День бізнесу минулої п’ятниці перетворився на благодійний ярмарок під гаслом "Хто врятує одне життя, той врятує увесь світ.

Школярі, починаючи від початкової школи й завершуючи старшокласниками, проводили різноманітні акції та продавали виготовлені власноруч сувеніри, аби зібрати кошти на лікування вчителя образотворчого мистецтва Ганни Володимирівни Горбань, яка не перший день бореться з важкою онкохворобою.

 «До ярмарку ретельно готувалися всі: батьки, діти та вчителі, - розповіла педагог-організатор ліцею Олена Третяк. - Висловлюємо щиру вдячність усім за активну участь у благодійному ярмарку. Ваша небайдужість та милосердя допомогли зібрати чималі кошти для доброї справи».

Кожен може долучитися до справи порятунку життя вчителя.
Для цього можете перерахувати кошти на особисту картку Горбань Ганни Володимирівни у «Приватбанку»: № 5168 7573 4082 4327

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1224 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2222 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2839 0