Новини з 1996 року

У ліцеї №4 інформатику викладатиме волонтерка Корпусу Миру

Ксенія Омельченко 03 грудня 2017 14:39 627 0

Ліліан Бівінгс, волонтерка авторитетної міжнародної організації Корпус Миру, починає працювати в кременчуцькому ліцеї №4. 

Дівчина з Чикаго збирається безкоштовно навчати англійській мові дітей і дорослих. Крім уроків англійської, а також мовного клубу для дорослих, волонтерка погодилася й на експериментальні уроки. А саме викладати інформатику, яку вона добре знає, а також хімію. Річ у тому, що заступник директора ліцею Сергій Джавахішвілі, який викладає хімію, також вільно спілкується англійською.

Про організацію: 

Корпус Миру є американською організацією, яка сприяє зміцненню миру і дружби між людьми різних національностей і культур. Початок діяльності цієї організації датується 1961 роком. Добровольці Корпусу Миру працюють у 77 країнах: в Африці, Азії, Карибському Басейні, Центральній та Південній Америці, Європі та Близькому Сході.

У співпраці з народами інших країн добровольці працюють у галузях освіти, молодіжного та громадського розвитку, захисту довкілля та розвитку інформаційних технологій. В Україні Корпус Миру налагоджує співпрацю з навчальними закладами та організаціями, які прагнуть розширити свої знання про американську культуру, методи діяльності професійних організацій і учбових закладів США, та скористатися досвідом американських колег. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1172 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2171 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2789 0